1F909A6B-8B82-4EFB-AA47-B9E5D99F9B4D

אריה מימון, ראש מינהל החינוך: ״אשדוד מובילה ותמשיך להוביל במספר החניכים המגיעים לסייבר וליחידות טכנולוגיות״

ארבעה תלמידים מאשדוד זכו במקום השלישי בתחרות הארצית של המרכז לחינוך סייבר. בתחרות השתתפו תלמידים שפעילים במסגרת תכניות שונות של המרכז, ולאחר שעברו את כל השלבים עד לשלב הגמר. אריה מימון, ראש מינהל החינוך: ״אשדוד מובילה ותמשיך להוביל במספר החניכים המגיעים לסייבר וליחידות טכנולוגיות. אנו מברכים את תלמידי העיר שזכו בתחרות הארצית וגאים בהם מאוד״

בחודש ינואר השנה התקיימה תחרות ארצית של המרכז לחינוך סייבר, אליו הגיעו 120 חניכות וחניכים שעברו את כל השלבים המוקדמים עד לשלב הגמר. את ההכנה באשדוד מפעיל המרכז לשירות משמעותי שנמצא במנהל החינוך, אשר מפעיל לא מעט תכניות לחינוך סייבר באשדוד, כמו תכנית מגשימים, תכנית AI ותכנית ממריאות.

במסגרת התוכניות באשדוד, משתתפים 216 תלמידים ותלמידות מכיתות י'-י"ב, ונציגים מאשדוד השתתפו בתחרות הארצית, אליה הגיעו 120 חניכים וחניכות שהגיעו לשלב הגמר מכל הארץ, התקבצו ל"לילה לבן" חווייתי של אתגרי סייבר קבוצתיים, והתחרו ביניהם על הגנה של מטרות לאומיות משמעותיות, בסופה הוכרזה הקבוצה המנצחת. את האירוע ליוו מתנדבים מצה"ל ומעולם התעשייה. 

התחרות היתה בין קבוצות תלמידים שהתאגדו במיוחד לתחרות, כך שניתן היה למצוא קבוצות הומוגניות מבית ספר אחד או קבוצות הטרוגניות שכללו חברות וחברים ממוסדות שונים ומערים שונות. הקבוצה שקטפה את המקום השלישי היתה מורכבת מארבעה תחלמידים מאשדוד ותלמיד מנתניה. התלמידים מאשדוד הם: ניר ברומברג, אורן פרלמוטר, יואב שפיגלר ואביאל קהרמני – כולם ממקיף ז'.

ראש מינהל החינוך מר אריה מימון בירך את התלמידים וציין: "כחלק מחזון ראש העיר למצוינות והישגיות, אשדוד הייתה בין הערים הראשונות שהתאימה את מערכת החינוך למאה ה-21, ופעלה לשילוב תכניות ופעילויות טכנולוגיות מתקדמות בקרב תלמידי העיר. לאורך שנים, מינהל החינוך מפעיל בעיר תכניות שונות לחינוך סייבר עם למעלה מ-200 תלמידים בעיר, תוך השקעת משאבים רבים. בין התכניות, מופעלת גם תכנית מגשימים המקדמת את בוגריה לשירות משמעותי ביחידות עלית טכנולוגיות. אשדוד מובילה ותמשיך להוביל במספר החניכים המגיעים לסייבר וליחידות טכנולוגיות". בשם מערכת החינוך ותושבי העיר, מימון בירך את התלמידים ואמר: "אנו מברכים את תלמידי העיר שזכו בתחרות הארצית וגאים בהם מאוד!!"

במרכז הסייבר הארצי שיבחו את תלמידי אשדוד והודו לשיתופי הפעולה עם מינהל החינוך, עם אגף חינוך על יסודי בראשות יהודית ביטון, עם מרכז הסייבר העירוני ומרכז כיוונים לצעירים בניהולה של אתי לוגסי. בבשורת הזכיה ליהודית ואתי כתב אמג'ד טרודי, מנהל הדרכה ארצי במרכז הסייבר: "יהודית ואתי בוקר אור, בתחרות ה-MUCH שהתקיימה בשבוע שעבר לתלמידי כיתות י"ב של תכנית 'מגשימים', זכו חניכי אשדוד במקום השלישי והמכובד. גאווה לעיר".

גם אנחנו מצטרפים לברכות וגאים בצעירי העיר.

תגובות לכתבה

יש לשמור על לשון נקיה וללא גידופים נמוכים וקריאות שהן על סף העברייניות (דיבה, קריאה למעשים לא חוקיים אלימים וכו׳) סף ורף הרפש שמגיבים באתר אשדוד היום עברו את הרף הסביר ועתה לאחר פסק זמן אנחנו מודיעים בזאת, שרק תגובות הולמות וללא נאצות וקללות ירודות – יפורסמו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *