169173A8-E5C3-4C9C-B21B-1A90B4A5988A

מיזם קהילתי ברובע א׳ בהשתתפות תושבים ואנשי מקצוע| אשדוד היום

מיזם חדש של מנהלת רובע א׳. השיטה: איגום כוחות וגופי ידע בקהילה. השבוע הושק פרויקט במסגרת היוזמות החברתיות והקהילתיות שמקדמת העירייה ועידוד התושבים באמצעות תמריצים| חדשות אשדוד היום

במסגרת פרויקט רובע עיר, בהובלתם של ד"ר שרית ניסים ואילנית הראל לעידוד יוזמות חברתיות וקהילתיות, הזמינה מנהלת רובע א' את התושבים הפעילים למתנ"ס עוזיאל ברובע א' כדי לקדם יוזמות אשר ברצונם להוביל ברובע. במסגרת הפגישה הוצגה לתושבים הפעילות המתבקשת ובתוך כך הם יזכו לליווי מקצועי אשר יכלול 14 מפגשים ומענק תקציבי, עד להוצאת הרעיון או היוזמה אל הפועל. לפגישה הגיעו כ-20 תושבים מהרובע, ולקחו חלק פעיל ביוזמות שילוו ע"י ארגון LEAD , בהובלתה של שירלי מזרחי, וחסות כלכלית של עיריית אשדוד וחברת אדמה.

ראש מינהלת הרובע מר רמו ברגיג, מבקש להודות לגב' עינב לוגסי – מנהלת מתנ"ס עוזיאל, על אירוח המיזם הקהילתי במתנ"ס, לצוות הנהדר של מנהלת הרובע שנמצאים כאן לכל יוזמה ופעילות מול התושבים, ולתושבי רובע א' שהם הגורם החשוב והמשמעותי ביותר, אשר עושים למען הקהילה והרובע בכל עת, והפעם הם התגייסו כדי ליישם את המיזם הזה.

הפרויקט כאמור מציע לתושבים לקחת חלק במיזמים שנועדו לשפר את איכות החיים ברובע ולייצר סביבת חיים ידידותית. אך אין זו הפעם הראשונה שמינהלת רובע א' מפעילה מיזמים שבהם מעורבים התושבים, הן ברמת ההידברות – העלאת הרעיון, משמעויותיו, הדרך ליישמו והדיאלוג בין גורמי עניין ברובע, והן ברמת הביצוע – הפקת האירוע או יישום היוזמה הלכה למעשה.

במינהלת הרובע עסוקים בדרך כלל בפעילות תפעולית שוטפת, אך הם אומרים כי מיזמים שבהם היתה מעורבות תושבים, הפכו למיזמים מוצלחים ומעוררי השראה. "אנו מאמינים בתושבים, ביכולות שלהם ובעיקר בנכונות שלהם לתרום למען עצמם והסביבה בה הם חיים" אומרים שם לסיכום.

תגובות לכתבה

יש לשמור על לשון נקיה וללא גידופים נמוכים וקריאות שהן על סף העברייניות (דיבה, קריאה למעשים לא חוקיים אלימים וכו׳) סף ורף הרפש שמגיבים באתר אשדוד היום עברו את הרף הסביר ועתה לאחר פסק זמן אנחנו מודיעים בזאת, שרק תגובות הולמות וללא נאצות וקללות ירודות – יפורסמו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *