תגובה אחת

  1. אייל בן שמחון, עורך "אשדוד נט" מגזין לא נקרא, ההולך בדרכי התעמולה הבולשביקית פשיסטית, מפא"י, "מערך", "העבודה" של גולדה מאיר, תתבייש.

   למה אתה מוחק תגובות? קשה לך להתמודד עם תשובות לעניין? אתה מפיץ כזבים ותעמולה זולה נגד ראש הממשלה האהוב שלנו נתניהו, ובאורח פלא, אין לך מגיבים על דברים שאתה כותב? תסיק מסקנות! אף אחד לא מאמין לשקרים שלך.

   אתה מטנף על נתניהו, מאשים את נתניהו בשחיתות למרות שעומדת לו חזקת החפות וכבר כיום ברור ל-80% מאזרחי מדינת ישראל ורבים מיהודי העולם, כי מדובר בהפיכה שלטונית. אישומים יש מאין.
   תבדוק את עצמך. תכה על חטא. בעברך וגם כיום יש פרשיות לא פחות חמורות על מעשים פסולים. החבירה העסקית לעבריין המורשע בפליליים בן זקן והשותפות שלכם ספוגה בלא מעט ניצול משאבי ציבור ומידע פנימי שאיפשר לכם להתעשר.
   הקשר שלך לחבורת לסרי ופעילותם, "הסיקור האוהד" השיטתי לאורגנים המשתייכים ללסרי ולסרי בעצמו, טיוח והעלמת מידע על פעילות פסולה של לסרי וחבורתו, נתחי הפרסום והכסף שזורם אליך מעיריית אשדוד, כספי ציבור, ראויה לבדיקה וחקירת משטרה.

   להשמיץ זה קל, אתה מתכסה לכאורה תחת "חופש העיתונות" אך למיטב ידיעתי אתה לא מחזיק "תעודת עיתונאי". גם זאת טעון בדיקת משטרה.

   אם אתה לא מסוגל להתמודד עם מה שאתה כותב אל תכתוב. תשתוק. במילא, אתה לא מחכים אף אחד.
   ינקת מאביך את תורת השמאל הפשיסטי, הגזעני, של מפלגת העבודה, לא פלא שהכתיבה שלך מקובעת לשנות ה-70 . השנאה לימין לרוויזיוניסטים גורמת לך לסטיה קשה בהבנת דברים בסיסים ופשוטים. תתקדם. אופייני לשמאלנים חמוצים לחסום אחרים ולא לשמוע דעתם של אחרים.

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *