הבונים החופשיים אריה דרעי

סערת חוק הרבנים: האם אריה דרעי משרת את הסדר העולמי החדש? והאם יש הקשר לכת הבונים החופשיים?

חוק הרבנים נמצא בכותרות ולנו יש שאלות קשות ליו״ר ש״ס, אריה דרעי: את מי אתה אמור לשרת באמצעות החוק הזה וכניסתם הצפויה של מעל 1,000 רבנים לערים השונות? האם אתה שלם עם החוק? האם אתה באמת חושב שצריך לחוקק חוק, שמעניק מעל אלף ג׳ובים שלא בטוח בכלל שצריך? הרב דרעי, האם אתה פועל בשירות סדר עולמי חדש? האם יש קשר לכת הבונים החופשיים וגרורותיהם?| אשדוד היום

חוק ג׳ובים תמים או עבודה בשירות אג׳נדת סדר עולמי חדש?

בהתאם להצעת חוק הרבנים, יתווספו מאות תקנים של רבנים בעבודה במפלגות החרדיות, בלי שום קשר לצרכים האמיתיים של הציבור בארץ. מי שחושב שמדובר בחוק ג׳ובים תמים, מוזמן לקרוא את הכתבות שנכתבו בעיתון אשדוד היום בשבועות האחרונים ולהבין, שיש כאן גוף חיצוני, בשם: הבונים החופשיים וגרורותיהם, שמסתבר שלא מעט מהפוליטיקאים עובד בשירותו אם באופן ישיר ואם באופן עקיף, אם בידיעה ישירה או עקיפה. כבר הוכחנו את שיתוף הפעולה הישיר הקיים בין ראש העיר אשדוד יחיאל לסרי עם הבונים החופשיים ותרומתו הנדיבה, כלשונם, שהעניק להם בכך שהם בנו כיכר על שמם בעיר! יתכן שיש מי שיחשבו, שהחוק הזה הוא באמת תמים ובכלל כל המתנגדים הם ״שונאי דת״ או ״נגד רבנים״ אבל האמת היא, שזה רחוק מהמציאות ודווקא אותנו במערכת אשדוד היום לא ניתן להאשים בהאשמות מעין אלו.

החוק מציע: הצבה של אלף רבנים בשכונות ברחבי הארץ

לפי הצעת החוק, המשרד לשירותי דת יוכל לבצע מינויים של רבנים בערים, בהתאם לשיקולים של המשרד ולרצונו של השר. בכל עיר עם מעל 50,000 תושבים, תהיה אפשרות למנות רב שכונה או כמה כאלה. נכון להיום, ישנם כ-100 רבני שכונות ואילו החוק צפוי להגדיל את המספר הזה פי עשרה, לכדי כאלף רבנים בשכונות. את המשכורות והתנאים הצפויים לקבל הרבנים, תשלם הרשות המקומית אבל זה לא העיקר משום שכך או אחרת, המשכורות ישולמו מתוך כספי הציבור ולכן אין פה עניין יותר מדי גדול.

הביטו במפה המצורפת ושאלו את עצמכם שאלות: בהתאם לחוק, בכל אחת מהערים הללו, תהיה אפשרות להציב 50 רבנים ועדיין, יישארו רבנים נוספים להציב בערים נוספות. מדובר על כמות אדירה של כח אדם עם קשר ישיר לציבור בעלויות של עשרות מיליוני שקלים ויותר. אם כך, מה המטרה של הצבת הרבנים בשכונות? ואיך זה קשור לאג׳נדת סדר עולמי חדש?

ראש עיריית אשקלון זועק מדם ליבו: ״החקיקה מטומטמת״

אתמול, 18/06/2024, בועדת החוקה של הכנסת, הגיע ראש עיריית אשקלון, תומר גלאם, וזעק מדם ליבו על כך שלדעתו, אין נחיצות לחוק. גלאם צעק, כי ״החקיקה הזו מטומטמת…נרצחו לי אנשים בעיר״. הדבר האחרון שניתן להגיד על גלאם זה שהוא נגד דת או חלילה וחס נגד רבנים. אם כך, מה גלאם יודע שגרם לו להגיע לכנסת ולזעוק מדם ליבו על אי הנחיצות של החוק? למה גלאם לא מעוניין שייכנסו לשכונות עוד רבנים וימלאו את העיר? האם הוא נגד דת? התשובה היא לא.

האם הרבנים יפעלו בשירת סדר עולמי חדש?

סדר עולמי חדש הוא ביטוי משדה המושגים של המדינאות, בדרך כלל, שמשמעותו שינוי מערכתי כולל בסדרי העדיפויות ויחסי הכוחות בין מדינות וגופים בינלאומיים לכלל מערך בעל מהות חדשה. הביטוי מוצג במשנות מדינאים, בדרך כלל, כמקושר אל רעיונות המודרנה והקידמה. על מנת להשליט סדר עולמי חדש יש להכניס את המדינה לכאוס. המשפט הזה קשה מאוד לעיכול אבל האמת היא, שהוא נכון ללא מעט סיטואציות בחיים וגם לעניין ניהול עולם-מדינה ועיר. בשביל לחולל סדר עולמי חדש, יש צורך לגייס מובילי דעה באוכלוסיה, ובכללם גם רבנים, במטרה לגרום לכלל האוכלוסייה להתיישר עם צרכי האג׳נדה, אף אם היא לרעתם ולרעת הילדים. איך אפשר להשליט סדר חדש במדינה יהודית? רבנים יוכלו לבצע את העבודה הזו מצוין על ידי קשר ישיר עם הקהילה ומושגים מעולם היהדות, שיגרמו לכולנו להתיישר בדיוק עם מה שהם רוצים, כאמור, אף אם זה בניגוד לטובתינו ובלי שום קשר אמיתי לדת היהודית שלנו.

מדומיין? תיזכרו כמה מהר המציאות שלנו השתנתה בתקופת הקורונה ובחסות החוקים וחלק מהרבנים

המשפטים האחרונים נראים כאילו לקוחים מתוך עולם דמיוני אך די לזרוק מבט לעבר ״תקופת הקורונה״ בשביל להבין עד כמה המציאות שלנו עלולה להיות שבירה ושונה ברגע אחד. כמה מספיק שיהיה ״וירוס״ אחד, שיכניס את כולנו עם ילדינו למכלאות הביתיות, מנותקים מהמשפחות שלנו ולקינוח, נקבל חיסון שהשלכותיו השליליות עלינו מתחילות להתבהר בחלוף הזמן. גם בתקופת הקורונה נעזרו ברבנים שונים, שיסבירו לנו למה אנחנו חייבים לקבל את החיסונים ולחסן את ילדינו. לקוראי אשדוד היום נוכל להגיד, שהיו רבנים שידעו על סכנות החיסון ודאגו לא לחסן את עצמם ואת בני משפחותיהם אך כלפי חוץ, שיתפו פעולה באופן מלא וסייעו בשיווק החיסון השנוי במחלוקת. ישנן מדינות אשר בהן חיסוני קורונה של חברות מסוימות הוצאו מחוץ לחוק. אתם יודעים אילו הוכחות קשות צריכות להיות לנזקים משמעותיים בבריאותם של אנשים עד כדי כך שחיסון יוצא מחוץ לחוק? חומר למחשבה.

הרב דרעי, עם יד הלב, את מי באמת אתה משרת עם חוק הרבנים?

השאלות שלנו לאריה דרעי הן רבות וקשות: דרעי, את מי אתה אמור לשרת באמצעות החוק הזה וכניסתם הצפויה של מעל 1,000 רבנים לערים השונות? האם אתה שלם עם החוק? האם אתה באמת חושב שצריך לחוקק חוק, שמעניק מעל אלף ג׳ובים שלא בטוח בכלל שצריך? הרב דרעי, האם אתה פועל בשירות סדר עולמי חדש? האם יש קשר לכת בונים החופשיים וגרורותיהם? מה יהיה התפקיד של כל רב בשכונה בעיר? האם הרב יצטרך לשרת את מוסדות המדינה? (ה.מ בוודאי, שהרי הוא יהיה עובד ציבור) או שמא הרב יהיה נתון למצפונו האישי ולמצוות היהדות האמיתיות? את מי הרבנים האלו ישרתו? את הציבור? או את אג׳נדת סדר עולמי חדש? ובכלל, מה הדחיפות בביצוע החוק שהרי אתה בעצמך אמרת, שאתה עוסק מבוקר עד ליל אך ורק בניהול המלחמה כחלק מהקבינט הבטחוני? אריה דרעי, הדבר בידך. הבט לציבור בעיניים ופעל כרצון הקדוש ברוך הוא.

כתבות נוספת בנושא שעשויות לעניין אותך:

תגובות לכתבה

יש לשמור על לשון נקיה וללא גידופים נמוכים וקריאות שהן על סף העברייניות (דיבה, קריאה למעשים לא חוקיים אלימים וכו׳) סף ורף הרפש שמגיבים באתר אשדוד היום עברו את הרף הסביר ועתה לאחר פסק זמן אנחנו מודיעים בזאת, שרק תגובות הולמות וללא נאצות וקללות ירודות – יפורסמו.

8 תגובות

  1. לא להאמין שאמסלם הרס גם את הקשרים שהיו לו בעיתון הזה בנאדם מוכשר להרס ועכשיו כל החרא בא על הבוס שלו חחחחחח בטח שמח בספסופה ולא בגלל הטילים

  2. זה עוד כלום עד שתגלו שקרעי עובד עם קריינג ורוצה להביא איתו את הטכנודרום ממימד איקס

  3. כתבה כל כך נכונה ואמיתית!!! כל מילה אמת!!! בל נשכח שדרעי אמר להכניס את הצבא לבתים ולעבור בית בית ולחסן בכוח!!! בזמן שידע את נזק החיסונים!!!

  4. כל הכבוד!! העיתון היחיד עם אומץ להגיד את האמת! חזקו ואימצו!

  5. מי זו האישה האמיצה? מצדיעה לך למרות שלא מכירה אותך… אשת אמת על באמת.. המשיכי בכל הכח!!! השם איתך!!

  6. כל הכבוד על הכתבה. הכל נכון. אם חפצי חיים אנחנו חייבים להתעורר ומהר!! סוסים טרויאנים השתלטו על הכל במדינה , התעוררו!

  7. ברור כשמש שהוא חלק מ״סדר״ חולני חדש, שימו לב את מי הם מציבים בחוד החנית, כ ו ל ם. ניתנים לסחיטה וידוע להם, שאם לא ירקדו לצלילי כת הפסיכופתים שבטוחים שהם שולטים בעולם, הם מסיימים בכלא להמון שנים. מישהו שמע מילה נוספת על פרשת הצוללות, רות דוד, פרופ יהודה אדלר וההטרדות המיניות וכו׳?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *