אווה טבט מימון מנהלת מקיף ח

״חשים כי הישגיו ומעמדו של מקיף ח׳ במדרון תלול״| המכתב החריף לעניין התנהלותה של המנהלת אווה מימון-טבט הגיע גם למערכת אשדוד היום

תלונות הגיעו למערכת אשדוד היום לעניין אופן התנהלותה של מנהלת בית הספר מקיף ח׳, הגב׳ אווה מימון-טבט, כולל מכתב חריף ובו טענות להתעמרות, לכאורה, באנשי צוות, בעלי תפקידים ועובדי מנהלה, גם בנוכחות תלמידים. אז מה באמת קורה במקיף ח׳? יצאנו לבדוק | אשדוד היום

מנהלת בית הספר מקיף ח׳, אווה מימון-טבט, נכנסה לתפקידה לפני כשנה וחצי לאחר שנבחרה במכרז. קודם לכן, עבדה מימון-טבט בבית הספר מקיף יא׳.

למערכת אשדוד היום הגיעו טענות נוקבות כלפי אופן התנהלותה של מנהלת בית הספר מקיף ח׳, אווה מימון-טבט, כאשר לנו נמסר, כי חלק מהצוות החינוכי ״חשים מושפלים, ללא מנדט בקבלת החלטות ולו הקטנות ביותר״.

״כל נושא בבית הספר מתנהל על דעתה בלבד בלא התחשבות בבעלי התפקידים או בצרכים אחרים. לא מתנהלות ישיבות הנהלה סדירות וגם כאשר מתקיימות ישיבות, המנהלת מחליטה בעצמה החלטות משמעותיות ואינה מאפשרת לצוות להביע את דעתו, באופן שאינו מכבד״, כך נכתב במכתב שנמסר לכל בעלי התפקיד הרלוונטיים במנהל החינוך.

הדוגמאות שהגיעו למערכת רבות ובשלב זה, החלטנו לחסוך מכם את עוגמת הנפש בעצם קריאתן וכרגע הן שמורות במערכת. טענות נוספות כלפי המנהלת, על שימוש בכוח גם כלפי תלמידים ויש על כך אפילו תלונה במשטרת ישראל.

המכתב המפורט נחתם באלו המילים: ״אנו חשים, כי הישגיו ומעמדו של בית הספר במדרון תלול ומבקשים את התערבותכם ככל הנדרש״. המכתב נשלח לראש העיר ד״ר יחיאל לסרי ולגורמים נוספים בארגון המורים ובהסתדרות המורים. בהמשך לנרמז בתגובת העירייה נגיד, כי המכתב נמסר לנו על ידי אנשי צוות במקיף אשר עומדים זקופים מאחורי כל מילה הכתובה בו ואינם מסתתרים מאחורי ״מכתבים אנונימיים״ ולכן כל טענה כזו כלפיהם משוללת כל יסוד.

״ראש מינהל החינוך לא מכיר קרבה משפחתית בינו ובין המנהלת!!
ככל שלמישהו יש חידוש לעניין עץ היוחסין שלו מוזמן להסביר את מהות הקשר המשפחתי ואולי אגלה דודים אבודים…

ממינהל החינוך נמסר כי מדובר במנהלת מוערכת המבצעת את תפקידה בצורה מצויינת.
המינהל פתוח לכל ביקורת ונכון לבדוק כל טיעון שאחריו מתייצבים אנשים עם זהות, אך לא מוכן להתייחס לפניות ולמכותבים אנונימיים״.

מערכת אשדוד היום תמשיך לעקוב אחר הנעשה במקיף ח׳ ובכל מוסד חינוכי בעיר!

תמונה בהתאם לסעיף 27 א לחוק ז״י

תגובות לכתבה

יש לשמור על לשון נקיה וללא גידופים נמוכים וקריאות שהן על סף העברייניות (דיבה, קריאה למעשים לא חוקיים אלימים וכו׳) סף ורף הרפש שמגיבים באתר אשדוד היום עברו את הרף הסביר ועתה לאחר פסק זמן אנחנו מודיעים בזאת, שרק תגובות הולמות וללא נאצות וקללות ירודות – יפורסמו.

28 תגובות

 1. מצוין שהמנהלת מקבלת את ההחלטות ומתווה את הדרך החינוכית והערכית בה היא מאמינה ומצליחה – לשם כך היא מנהלת ולשם כך היא נמצאת שם.

  צר לי כאמא לתלמידים, כתושבת העיר וכאשת חינוך שכותבי המכתבים יורקים לבאר ממנה הם שותים ובעצמם מכתימים את שם בית הספר בו הם עובדים/בו מתחנכים ילדיהם. זו אינה הדרך וזו אינה דרך ארץ.

  מהכרותי העמוקה עם מערך החינוך אני מקווה מאד שהגב׳ אווה טבט עוד תנהל את כל מערך החינוך המחוזי אם לא הלאומי ביום מן הימים. כאמא לילדים שלמדו והתחנכו אצלה והגיעו להשגים ראויים ולמצוינות בכל תחום הלימודי והערכי – נותר לי רק לאחל לעיר ולהורים עוד נשות חינוך מופת בדמותה.

 2. המנהלת אווה הרסה והורסת כל חלקה טובה במקיף ח'. מתנכלת למורים שנמצאים במקיף מעל ל-30 שנה. פוגעת בבעלי תפקידים שממלאים את תפקידם על הצד הטוב ביותר רק בגלל שהם לא מוכנים להיות יס מנים שלה. זה ידוע שיש קרבת משפחה בינה ובין אריה מימון. פתאום אווה החליטה שהיא לא מעוניינת בכיתות אומץ וחינוך מיוחד כי זה "פוגע" בהשגים של בית הספר.
  הגיע הזמן שהעירייה תתעורר לפני שבית הספר ייסגר
  תתעוררו בעירייה לפני

 3. פשוט לא ייאמן מה שהולך בביהס מקיף ח מאז ניהולה.
  מתנכלת למורים, לא מכבדת את תפקידה כמנהלת
  ולא ראויה לתפקיד.

 4. לא ייאמן מה שהולך בביהס מאז ניהולה.
  מתנכלת למורים, לא מכבדת את תפקידה כמנהלת
  ולא ראויה לתפקיד.

 5. מנהלת אלופה עושה עבודה מצוינת .
  נהנתי לעבוד איתה ומאחלת לכל ילדי העיר מנהלת כזו.
  הכי ראויה שיש

 6. סוף סוף נכנסה מנהלת כמו שצריך להתחילה לטפל בדברים ולעשות סדר בכל הצוות שלא טיפל בכלום ושום דבר.
  מנהלת מהממת שתמיד פה לעזור מקשיבה ומכילה.
  לפניכן לא הכרנו את המנהל שהיה בכלל לא היה אפשר בכלל לפנות

 7. אווה מורה מדהימה אשת חינוך מצוינת
  כל הכתבה הזאת היא שקר אחד גדול .
  וחבל שככה מתנהלת מערכת החינוך שלנו התנכלות אחד לשני .
  צריכים להתבייש! כל מי שמכיר את אווה יודע כמה היא טובה

 8. אוה טבט היא אשת חינוך משכמה ומעלה.
  עבדתי תחת אווה במשך ארבע שנים וזה הפסד לא לעבוד איתה יותר.
  היא אישה אנושית שרואה קודם כל את האדם שעומד מולה, מסורה לעבודתה ותמיד לטובת התלמידים והצוות.
  לאורך השנים שעבדתי לצידה בבית ספר אחר בעיר אווה תמיד הייתה שם בשבילי, תמיד ידעה למצוא פתרונות, לימדה אותי רבות על מערכת החינוך והשקיעה בי רבות . לקחתי ממנה רבות על מהי אשת חינוך טובה . הלוואי עלי שהילדים שלי היו זוכים למנהלת שתמיד שמה בראש עדיפויות את הצוות החינוכי ואת התלמידים. חבל לי לשמוע שאנשים אנונימיים משמיצים אותה ולא מאפשרים להכיר את האישה שהיא. מקיף ח׳ ידוע בצוות ותיק בעיר שלא אוהב לקבל שינויים ומרות. כל מנהל שמגיע לשם יש לצוות החינוכי בעיות איתו. אז הגיע הזמן להסתכל על הצוות שמשליט שם טרור ומשמיץ את כל מי שלא בא לו בטוב. תפקיד מנהלת בית ספר להוביל לשינויים חינוכיים וחברתיים וזה בדיוק מה שאווה מקנה ערכים ודרך ארץ. אני מאחלת לכל אחד בחייו לפגוש את אווה כשאדם אישי וכאדם מקצועי. במקום לפתור את הבעיות הפנימיות הכי קל להתחבא מאחורי המקלדת ולהשמיץ והכי נורא מכל איזה אנשי חינוך עושים שיימינג למנהלת שלהם?! מורים כאלה לא צריכים להיות במערכת. אנחנו כל הזמן מחנכים את הילדים לכבד את האחר, לא השמיץ אות ולצערי הרב מורים אלה עם מציגים נקודת מבט שלילית ואף מלמדים את הילדים שזה בסדר להתנהג ככה ולפגוע באחר . לא הייתי רוצה כאמא שהילדים שלי ילמדו תחת צוות חינוכי שלא יודע להתנהל בצורה של כבוד האדם. ובהזדמנות זאת, מודה לאווה אישה יקרה על כמה שלימדה אותי ונתנה לי במערכת החינוך. מגיע לך יותר טוב ומגיע לך שיעריכו אותך על העבודה הטובה שאת עושה , מערכת החינוך זכה בך.

 9. המכתב ה״אנונימי״ הכי לא אנונימי בהיסטוריה. כולם יודעים מי זו אותה מורה כוחנית וממורמרת שמכפישה ומתנהגת כמו אחרון הבריונים – גם במחיר של פגיעה בבית הספר – אחרי שהתברר לה שנגמרו הימים שהיא יכולה לעשות בבית הספר כל מה שעולה על רוחה. כל מי שהיה בטקס הסיום יודע מי זו אותה מורה בריונית.
  סליחה, אבל מי שנותן במה להתנהגות כזו הוא לא אתר חדשות. בקושי רכילות זולה

 10. כשמזיזים לעכברים את הגבינה ברור שהם התלוננו
  בשנה האחרונה הבית ספר רק מתרוממים והעבירה משתפרת והכל בזכות אווה

 11. הכתבה הזו היא שקר אחד גדול, כל מי שמכיר את אווה יודע שהיא אשת חינוך מקצועית ערכית שרואה את טובת התלמידים והמורים.
  אווה טבט מנהלת מצויינת הגונה וישרה
  הצעת יעול לכם צוות מקיף ח' במקום
  לנסות ולהכפיש את שמה הטוב של אווה תמצאו את המעלות הטובות שיש לה ויש לה הרבה מאוד.

 12. זה מה שקורה כשחתולים שמנים ומשופמים נדרשים לזוז מאיזור הנוחות שלהם.
  30 שנה הם יושבים שם ולו עושים כלום או עושים מה שבא להם ויום אחד מבקשים מהם לעשות משהו בשביל להצדיק את המשכורת שלהם.
  רבותיי ותק 30 שנה לא קונה לכם כלום מלבד תוספת למשכורת

 13. אווה היא מנהלת בחסד עליון!!!!! אישה משכמה ומעלה, זכיתי לעבוד איתה במשך שנים, ולמדתי ממנה המון.

 14. סתם מנהלת זוועה, נטפלת לתלמידים בלי כך סיבה, סתם רע לה בחיים ורוצה לעשות רע לאחרים. למדה מלבנת זיק, המנהלת של מקיף יא. תחזירו אץ המנהלת הקודמת. יורדת על תלמידים רק לפי מראה. מנהלת נוראית. לא מפטרת מורים מטרידים (זיוה פרז שנוגעת לתלמידים במקומות פרטיים). תפטרו אותה!

 15. אווה מנהלת כה מיוחדת, מורים במקיף לא אוהבת, ועל הכסף שלנו היא חוגגת, לתלמידים כל יום מרביצה, והיא בעצמה פצוצה, לאומץ היא לא עוזרת והיא בעצמה מפגרת, הגיע הזמן שתהיה מפוטרת!!!

 16. אווה אישה רעה מאוד.. נקמנית, תככנית, לא נעימה לילדים.
  אני בשוק שהיא מנהלת בית ספר…
  זוכרת ממנה רק רע.. לא אסלח לה לעולם על השקרים, ההשפלות.. רעה.

 17. הרגע סיימתי יב במקיף ח המטומטמת הזאת הגיעה למקיף ועוד התחילה לריב עם כל הצוות החינוכי שמעלייה כבר המון שנים במקיף ויודע איך להתנהל רבה עם המורים גם אם היא לא צודקת אומרת דברים לא נכונים וכמובן שמעתי מהמורים שהיא קשוחה איתם מאוד.כך גם התלמידים
  פשוט בושה של מנהלת הלוואי ותיכנס לכלא איכ

 18. הרגע סיימתי יב במקיף ח אווה הזאת הגיעה למקיף ועוד התחילה לריב עם כל הצוות החינוכי שמעלייה כבר המון שנים במקיף ויודע איך להתנהל רבה עם המורים גם אם היא לא צודקת אומרת דברים לא נכונים וכמובן שמעתי מהמורים שהיא קשוחה איתם מאוד.כך גם התלמידים פשוט בושה של מנהלת מגיע לה

 19. בור נגיד ככה שכל מי שכותב פה שהיא מנהלת טובה טועה ובגדול,אני לומד במקיף ח וסיימתי השנה והיא פשוט לא יודעת לנהל היא הורידה מורים המדרגות שלהם בשביל שהיא תיהיה מעל כולם היא מקבלת החלטות לבד והיא לא יודעת לקבל החלטות נגיד ככה, ובית ספר זה לא בשבילה לנהל ,ואגב הבן שלה,היה אחד הילדים השרביצו והפשיטו ילד עם אוטיזם במקיך ט לא מזמן באשדוד

 20. מכובדיי,
  היא לא מנהלת טובה, תסמכו על המילה שלי. עברתי למקיף הזה רק בגלל שהמקיף הקודם שהיא עבדה בו היה גרוע ביותר. לא צריך שתהרוס גם את המקיף הזה. המלצה שלי, שמישהו יפטר אותה דחוף. היא לא יודעת לנהל, ועם כל הכבוד (ואין הרבה), אנחנו לא רוצים שתוריד את הרמה של המקיף לרמה שלה.
  המשך יום מלבב.

 21. בתור תלמידה שסיימה עכשיו יב
  אווה הייתה מתנכלת אלינו באופן קבוע. מדברת בחוסר כבוד, משפילה ילדים ומתייחסת באותה צורה גם למורים מול התלמידים. כל מי שרשם פה תגובות טובות על אווה הם לא באמת יודעים איך היא מתנהלת בבית הספר הזה וחבל שכך. הגיע הזמן שישימו לב לזה ויעשו משהו עם הנושא.

 22. היא מחליטה החלטות על דעת עצמה , לא מתייעצת עם הצוות לגבי ההחלטות. מדברת בצורה לא מכבדת לצוות ולתלמידים הלומדים בביה״ס, צועקת ומשפילה את אנשי הצוות מול רבים.

 23. היא פגעה בי כתלמיד ואמרה שאני עושה "חרמות על ילדים" אף על פי שזה לא נכון על ילדים והיא מגנה על עבריינים לכל דבר ועניין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *