150c0fbd-cbe5-48e8-9cd1-9987201de65a-1

במעמד מרגש נפתח סניף איל״ן במקום חדש בעיר

הערב, במעמד מרגש ומכובד, נפתח סניף איל״ן במיקומו החדש בעיר ובהשתתפות מכובדים רבים. יו״ר סניף אשדוד באילן, טל בן דוד: ״אני שמח לראות כאן היום את קהל היעד שלנו – את הילדים המיוחדים והוריהם מכל האזור, שהם ליבת הפעילות של הסניף. הקמנו את המקום הזה בשבילכם, כדי שתרגישו נוחים, מקובלים ושייכים״

לא בכל יום נפתח מקום מכיל, אוהב ומחבק המיועד לסייע לילדים עם צרכים מיוחדים ולהוריהם, להכיר ולקבל את זכויותיהם. הערב זה קאה והסניף המחודש נפתח במקום חדש ונגיש בעיר.

במעמד פתיחת הסניף נכחו: פרופסור ותא"ל במיל' אלון דומניס יו"ר ועד מנהל, אורית אילון פרידמן מנכלית עמותת איל"ן, מטה איל"ן, טלי מימון מנהלת מחלקת חינוך מיוחד, אסתי ברגר מנהלת המתי"א שאותה מגדירים באילן: ״שותפה אמיתית״, אורנה טוביאס מנהלת מחלקת שיקום, דבורי צור מנהלת המרכז למשפחה, מנהלי רבעים מיקי וסבטה, מנהלי בתי ספר בעיר והכי חשוב משפחות איל"ן.

בשל המצב הבטחוני נערך טקס צנוע, הלב עדיין עם החטופים. בסניף אילן אשדוד נמנעו מלהזמין פוליטיקאים כדי שכולם יוכלו לבוא לקבל שירות וסיוע מהסניך, מבלי לחשוש. וכן שלא יצטיירו כתומכים באדם כזה או אחר ואז הם יחששו להגיע.

יו״ר אילן בסניף אשדוד, טל בן דוד, נשא את הנאום הבא במעמד פתיחת המקום:

חברים יקרים,

זו שעה מרגשת עבורנו לרגל פתיחת הסניף החדש שלנו. סניף זה, אותו אני זוכה לנהל בהתנדבות מלאה, משרת את תושבי אשדוד, גן יבנה, יישובי גדרות, באר טוביה, קריית מלאכי ומועצה אזורית שפיר.

אני שמח לראות כאן היום את קהל היעד שלנו – את הילדים המיוחדים והוריהם מכל האזור, שהם ליבת הפעילות של הסניף. הקמנו את המקום הזה בשבילכם, כדי שתרגישו נוחים, מקובלים ושייכים.

השנה, לצד פתיחת הסניף, אנו מוציאים לפועל תוכנית עבודה חדשה ומרגשת שתעשיר את חייכם. כפי שהספקתם להכיר אותנו, חוגים יחדיים ומיוחדים כדוגמת מוכנות לכיתה א', סדנת בינה מלאכותית, פעילויות ספורט מגוונות ועוד – הכל כדי לאפשר לכם לממש את הפוטנציאל הגלום בכם.

השנה אנו שואפים להרחיב את מעגל הפעילות שלנו לאוכלוסיות וקהילות נוספים.
יחד נמשיך לזכור את אלו שאינם עימנו, ולכן ביום חגיגי זה אני רוצה להזכיר גם את אבי וקנין ז"ל, מנהל סניף אשקלון לשעבר וחבר יקר, שהלך לעולמו אך מורשתו ופועלו יישארו איתנו תמיד.
יחד נמשיך לפעול למען אלו שאיתנו כאן.

תודה שבאתם לחלוק איתנו רגע היסטורי זה. נמשיך לפעול ללא לאות למען שילובם וקידומם של ילדים ומבוגרים עם מוגבלויות בחברה הישראלית.

ברצוני להודות לצוות המסור של הסניף לחן רכזת הספורט שזה עתה הצטרפה אלינו, ולרכזת הקהילה הכל יכולה שמפיחה רוח חיים בסניף, עדה, אנו צועדים מספר שנים יחד וכל פעילות איתך היא חוויה מעצימה ומלמדת.

תודה מיוחדת לידידי אלון דומניס יו"ר הוועד מנהל על תמיכה אין סופית.
תודה מיוחדתת לאורית אילון פרידמן מנכלית העמותה וחברי המטה היקרים שלנו שעושים ימים ולילות בכדי שיהיה למוטבי הסניף טוב.
אני מאחל לנו שבזה הבית תמיד תשרה הברכה לסייע לאחר, גמילות חסדים ועזרה לזולת אלו המעלות הכי גדולות שהאדם נמדד בהם, ואשרינו שזכינו לקחת חלק במצווה זו.

שנה טובה ומוצלחת לכולנו!

תגובות לכתבה

יש לשמור על לשון נקיה וללא גידופים נמוכים וקריאות שהן על סף העברייניות (דיבה, קריאה למעשים לא חוקיים אלימים וכו׳) סף ורף הרפש שמגיבים באתר אשדוד היום עברו את הרף הסביר ועתה לאחר פסק זמן אנחנו מודיעים בזאת, שרק תגובות הולמות וללא נאצות וקללות ירודות – יפורסמו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *