משפטי-לילי ללא פריפיק

כתב אישום נגד נהג שנכנס לצומת ברמזור אדום ופגע בשני כלי רכב

פרקליטות המדינה הגישה לבית המשפט לתעבורה באשדוד כתב אישום נגד באסם אל קרעאן (31) מערד לאחר שנכנס לצומת ברמזור אדום, פגע ברכב שחצה את הצומת ובעת שברח מהמקום פגע ברכב נוסף

מכתב האישום שהגיש עו"ד ואדים סיגל עולה כי באחד מהימים בשעות הבוקר המוקדמות נהג אל קרעאן ברכב משא אליו היה מחובר נגרר מכיוון נמל אשדוד. תוך כדי הנהיגה, הגיע עם המשאית לצומת בעיר אשדוד, לא ציית לאות הרמזור האדום שדלק בכיוון נסיעתו, לא עצר את המשאית לפני הכניסה צומת אלא המשיך בנהיגה רצופה לתוך הצומת. באותה העת רכב אשר בכיוון נסיעתו דלק אור ירוק נכנס לצומת במטרה לחצותו.

תוך כדי המעבר בצומת בניגוד לאור אדום ברמזור חסם אל קרעאן עם הנגרר את נתיב הנסיעה של הרכב וכתוצאה מכך התנגש הרכב עם חזיתו בדופן האחורית של הנגרר ובהמשך הסתובב ונעצר במקום. מעוצמת ההתנגשות נהדף הנגרר ופגע בעמוד רמזור שהוצב על אי התנועה במרכז הצומת.
כתוצאה מהתאונה, נהג הרכב פונה להמשך טיפול רפואי בבית-החולים, אובחן כסובל משבר בעצם החזה ואושפז למשך יומיים.
למרות האמור לא עצר אל קרעאן את המשאית אלא המשיך בנהיגה רצופה במשאית, כאשר בסמוך לאחר התאונה הוא פגע ברכב נוסף, אשר באותה העת השתלב בכביש.

לאל קרעאן יוחסו עבירות של הפקרה אחרי פגיעה, נהיגה ברשלנות ואי ציות לרמזור אדום

תמונה: pixabay

תגובות לכתבה

יש לשמור על לשון נקיה וללא גידופים נמוכים וקריאות שהן על סף העברייניות (דיבה, קריאה למעשים לא חוקיים אלימים וכו׳) סף ורף הרפש שמגיבים באתר אשדוד היום עברו את הרף הסביר ועתה לאחר פסק זמן אנחנו מודיעים בזאת, שרק תגובות הולמות וללא נאצות וקללות ירודות – יפורסמו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *