תמונה-של-WhatsApp‏-2024-01-18-בשעה-15.29.57_4e184d66

תלמידי מקיף ט׳ מנציחים את זכרה של שיר ביטון

מרגש: שיר ביטון ז"ל, בוגרת בית הספר מקיף ט' באשדוד, נרצחה בשבת, ה-7 באוקטובר 2023. צוות ההוראה והתלמידים במקיף ט׳, החליטו לציין את זכרה  בשלושה ימים בהם מכשירים להצלת חיים

שיר ביטון ז"ל, בוגרת מקיף ט' באשדוד, תיזכר תמיד כחיילת מצטיינת, חובשת קרבית, מתנדבת במד"א ותלמידה מצטיינת. שיר למדה בבית הספר מקיף ט' במשך 6 שנים, וסיימה את לימודיה רק לפני שנתיים. שיר נרצחה בשבת השחורה ה-07/10/2023, ובבית הספר החליטו ביחד עם משפחתה להנציח את זכרה בדרך שכל כך התאימה לה – הצלת חיים!

שיר הייתה תלמידה מצטיינת לימודית וחברתית. היא התנדבה במד"א מגיל 15 וגם כשחזרה הביתה מהצבא, עשתה משמרות ולא ויתרה על ההתנדבות. היא התגייסה לתפקיד חובשת קרבית באוגדת עזה וכל פועלה היה למען הצלת חיים.

מקיף ט', בשיתוף ההורים של שיר, החליט להקדיש את ימי הכשרת מגישי עזרה ראשונה בתיכון לזכרה של שיר, וכן לקיים התרמת דם בשילוב תלמידי י"ב ובוגרי בית הספר. המטרה: העלאת המודעות בקרב בני נוער להתנדבות במד"א, הצלת חיים ותרומה לקהילה, תוך חשיפת סיפור החיים של שיר שהיה שזור במצוינות ורוח התנדבות, ונחשף בהרצאה שניתנה לתלמידי בית הספר ע"י אסף – אביה של שיר. 

"אנחנו רוצים שהמורשת של שיר תמשיך לחיות", אמרו בבית הספר והוסיפו: "אנחנו מאמינים שהאירועים הללו יעזרו להעלות את המודעות לחשיבות ההתנדבות והנתינה לקהילה ולהצלת חיים". במקביל, משפחתה של שיר מגייסת תרומות לקניית אמבולנס לזכרה.

יהי זכרה ברוך!

תגובות לכתבה

יש לשמור על לשון נקיה וללא גידופים נמוכים וקריאות שהן על סף העברייניות (דיבה, קריאה למעשים לא חוקיים אלימים וכו׳) סף ורף הרפש שמגיבים באתר אשדוד היום עברו את הרף הסביר ועתה לאחר פסק זמן אנחנו מודיעים בזאת, שרק תגובות הולמות וללא נאצות וקללות ירודות – יפורסמו.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *