הלן גלבר

חברת המועצה גלבר בשאילתא בנושא מדיניות העירייה לתיקוני תקלות או פיצוצי מים בשבתות וחגים

חברת מועצת העיר עו״ד הלן גלבר הגישה שאילתא בנושא מדיניות העירייה לתיקוני תקלות או פיצוצי מים בשבתות וחגים. ראש העיר השיב: ״קיים נוהל מסודר״| פוליטיקה אשדוד היום

לפני כחודש, פיצוץ צינור מים ברובע ג׳ הותיר משפחות רבות, אלפי תושבים, ללא מים זורמים במשך כ-35 שעות, כולל שבת. הסיבה הרשמית לפיה התקלה לא תוקנה, היא משום שלא הצליחו להשיג את מנכ״ל העירייה. בפועל, תושבים רבים הלינו על אוזלת היד, לפיה בשל השבת שנכנסה, לכאורה, לא מצאו לנכון לתקן את התקלה החמורה.

להלן השאילתא שהגישה חברת מועצת העיר הלן גלבר בנושא:

ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי השיב על השאילתא של גלבר ואמר, כי עירית אשדוד פועלת על פי נוהל מסודר, כולל התייחסות מיוחדת לאוכלוסיה במקום. לעניין המקרה הספציפי ברובע ג׳, הסביר ראש העיר, כי מנכ״ל העירייה ערך תחקיר והלקחים הופקו, כולל רענונים מקצועיים שבוצעו.

להלן התשובה המלאה של ד״ר יחיאל לסרי על השאילתא:

תגובות לכתבה

יש לשמור על לשון נקיה וללא גידופים נמוכים וקריאות שהן על סף העברייניות (דיבה, קריאה למעשים לא חוקיים אלימים וכו׳) סף ורף הרפש שמגיבים באתר אשדוד היום עברו את הרף הסביר ועתה לאחר פסק זמן אנחנו מודיעים בזאת, שרק תגובות הולמות וללא נאצות וקללות ירודות – יפורסמו.

2 תגובות

  1. לא הצליחו לאתר את מנכ״ל העירייה אז השאירו אלפי בתי אב ללא מים זורמים בשישי שבת – ביזיון של עיריית אשדוד והעומד בראשה .
    בבחירות הקרובות מצביעים לחברת המועצה הפעלתנית לטובת העיר והתושבים – עו״ד הלן גלבר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *