יחיאל לסרי פייסבוק קורונה

לסרי מצייץ: ״אשדוד דוהרת לאדום בגלל ריצת האמוק בפתיחת מערכת החינוך״

בעוד בעמוד הפייסבוק מקפיד לשמור ראש העיר, ד״ר יחיאל לסרי, על ממלכתיות ואיפוק נראה, שבעמוד הטוויטר שלו, הלשון קצת פחות מרוסנת וניתן להצביע על נושאים שונים שהוא מעלה שם וביתר הרשתות החברתיו הוא נמנע. סיקור ״טוויטר״

מה יש בה, ברשת החברתית ״טוויטר״, שגורמת לאנשי הציבור לשוחח שם ולהעלות נושאים אשר במקומות חברים כלל לא עולים לסדר היום הציבורי? סריקה על עמוד הטוויטר החדש של ראש העיר, ד״ר יחיאל לסרי, מעלה התבטאויות שונות שלו על מגוון נושאים אשר בחלקם הינם פוליטיים ברמה הארצית.

היום, צייץ ראש העיר את הפתרון אשר לדעתו צריכים ליישם בממשלת ישראל על מנת לשמור על הכלכלה עם בריאות וחיים. מדוע הנושא לא עלה ביתר הרשתות החברתיות? אין לדעת.

ציוץ נוסף של ראש העיר מהיום, 30/11/20, מצביע על אשדוד שתכף תעבור להיות ״צהובה״ לפי הגדרת הרמזור. בדבריו, מעלה ראש העיר מעין ביקורת אשר עניינה סביב ״ריצת אמוק בפתיחת מערכת החינוך״, לדעתו, שגורמת לעליה בתחלואה. אם אכן חושב כך ראש העיר, מדוע בכל זאת פתח את שנת הלימודים שוב? והרי מילה ממנו לא שמענו בנושא מאז, באופן פומבי ומוחלט. התנהלות מעוררת שאלות וגם עצם הציוץ.

בציוץ השלישי שלו גם כן מהשעות האחרונות עולה, כי ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי תומך בפרופ׳ גבי ברבש על עמדותיו המקצועיות.

להלן ציוציו האחרונים של ד״ר יחיאל לסרי:

תמונה ראשית לקוחה מתוך עמוד הפייסבוק של ראש העיר

תגובות לכתבה

יש לשמור על לשון נקיה וללא גידופים נמוכים וקריאות שהן על סף העברייניות (דיבה, קריאה למעשים לא חוקיים אלימים וכו׳) סף ורף הרפש שמגיבים באתר אשדוד היום עברו את הרף הסביר ועתה לאחר פסק זמן אנחנו מודיעים בזאת, שרק תגובות הולמות וללא נאצות וקללות ירודות – יפורסמו.

4 תגובות

 1. שקרן היה ושקרן נשאר…
  שפתחו את כל מערכת החינוך של החרדים כולל הכל לסרי השקרן והצבוע לא פתח את הפה ❗
  עכשיו שכל הילדים החופשיים והשפויים יוצאים לאט מה zoom זה הורס לו את העיר.
  מגעיל דוקטור בכאילו…לך כבר הביתה עם כל הנבחרים האחרים.
  כולם כישלון אחד ענקי ❗❗❗❗❗❗

 2. לסרי היקר תחזור בתשובה ותלבש שטריימלך ותלך למקווה

 3. לסרי היקר. תגיס נאמני קרונה מהציבור שלכול אחד יהיה לא אפשרות לתת אזהרות למי שלא מכבד את החוק. אם אפשרות פיקוח שבפעם השניה יקבל דוח. אם תגיס 1000 נאמנים בכול העיר אז אנחנו ניהיה עיר ירוקה עד לסיום הקרונה. אפשר לגיס גם את עובדי העיריה את עמותת ידידים. את כול מי שהעיר יקרא לא. אם גיוס נכון הכול יעלם וזה יהיה פילוט לערים אחרות. בהצלחה

 4. לסרי , אשדוד צועדת לעיר הלכה בחסותך.

  הקורונה לא תהרוס את אשדוד, דרכך תחריב את העיר.
  תחזור לקפלן, ראש עיר כושל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *