עו"ד דניאל כהן

עו"ד דניאל כהן מסביר מדוע לחמני משך את עתירתו: "הוכחו הטענות לגבי איוש מזכירי הקלפי, ההתרחשויות במגזר החרדי, הקלפיות הנגישות ועוד אולם לא היה די בכך"

רבים מתושבי העיר ציפו לסוף מעט שונה בנוגע לעתירתו של ד"ר לחמני בעניין חשש לזיוף הבחירות. הסרטונים הופצו ברשתות, העדויות זרמו למטה הבחירות והעניין היה נראה לרבים די פשוט. הרציונל שעבר בראש של חלק מהציבור הוא "אם פסלו את הבחירות בבית שמש אזי אין שום סיבה שלא יפסלו כאן, באשדוד". מבחינה משפטית, הדברים עובדים אחרת ולכל טענה דרושות ראיות ברורות, חותכות וחד משמעיות. אירוע פסילת בחירות הינו משמעותי ואקוטי ביותר במדינת ישראל ולא בכדי, ההחלטה לפסול את הבחירות בבית שמש הייתה בגדר אירוע מכונן.

שוחחנו עם עורך הדין אשר הוביל את הגשת העתירה ולהלן דבריו.

עו"ד דניאל כהן: "הוכח כדבעי אולם הרף הנדרש בהיעדר תמיכה של היועץ המשפטי, הנו רף המטיל על כתפי המערער נטל כבד למשא. הוכחו הטענות לגבי איוש מזכירי הקלפי, הוכחו הטענות לגבי ההתרחשויות במגזר החרדי, הוכחו הטענות לגבי קלפיות הנגישות ועוד… אולם לא היה די בכך".

מדבריו של עו"ד כהן ומפסק הדין הרשום לפניכם ניתן ללמוד, כי הועלו טענות ואף ראיות העולות לכדי חשש כבד לזיוף תוצאות הבחירות אך אלה לא הספיקו על מנת להכריע את הכף. אומנם אין בהן די כדי לפסול לגמרי את המערכה, אך לא ניתן להתעלם מעצם קיומן.

תגובות לכתבה

יש לשמור על לשון נקיה וללא גידופים נמוכים וקריאות שהן על סף העברייניות (דיבה, קריאה למעשים לא חוקיים אלימים וכו׳) סף ורף הרפש שמגיבים באתר אשדוד היום עברו את הרף הסביר ועתה לאחר פסק זמן אנחנו מודיעים בזאת, שרק תגובות הולמות וללא נאצות וקללות ירודות – יפורסמו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *