עתירה לחמני

ד"ר אלי לחמני: "ניסיונות כושלים לספינים. העתירה לערעור על תוצאות הבחירות קיימת ותדון בבית המשפט בקרוב"

ד"ר אלי לחמני קיבל בבחירות האחרונות תוצאות מצוינות בדמות 3 מנדטים וכ-29,000 קולות לראשות העיר. אומנם את כיסא ראש העיר הוא לא הצליח לכבוש, אך די מהרגע הראשון היה נחוש בדעתו להגיש עתירה ולערער על תוצאות הבחירות.

הערב, מבקש ד"ר לחמני להבהיר, כי על אף שמי מהגורמים בעיריית אשדוד סירבו לקבל ממנו בקשות ולהיענות להן, העתירה הוגשה ועומדת בעיניה.

להלן תגובתו המלאה של ד"ר אלי לחמני:

"העירייה – שוב בניסיון לעשות ספינים – מייצרת מצג כאילו העתירה בנושא הבחירות נמחקה ולא היא. בתהליך הראשוני של בקשתי להמצאת נתונים עשו בכירי העירייה כל שביכולתם בכדי להתחמק מלמסור מידע ואפילו התחמקו מלקבל את הבקשה.
רק לאחר שליחת שליח נוסף יחד עם הגשת הבקשה לביזיון ביהמ"ש הסכימו לקבל את הבקשה. אין לנו מושג על מה החגיגה והשמחה.
לא יעזרו הספינים! אמשיך בתהליך עד הוצאת האמת לאור. עובדה ברורה היא שישנו מידע שכל אחד מטיל את האחריות על השני – אם כן, היכן המידע נמצא? למעשה עד היום אף אחד לא יודע היכן הוא (רשימת המצביעים במעטפות הכפולות).
בכל מקרה, היום הוגשה העתירה בנושא הבחירות לרבות בקשה להעברת התיק לבית המשפט באזור המרכז, עקב היותו של גבי כץ, מנהל הבחירות באשדוד, הקב"ט של בתי המשפט בדרום".

עורכי הדין המטפלים בעתירה הם עו"ד יוסי בן-דיין ועו"ד דניאל כהן.

תגובות לכתבה

יש לשמור על לשון נקיה וללא גידופים נמוכים וקריאות שהן על סף העברייניות (דיבה, קריאה למעשים לא חוקיים אלימים וכו׳) סף ורף הרפש שמגיבים באתר אשדוד היום עברו את הרף הסביר ועתה לאחר פסק זמן אנחנו מודיעים בזאת, שרק תגובות הולמות וללא נאצות וקללות ירודות – יפורסמו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *