הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

תלמידים מבית הספר ״עמל-יעד״ השתתפו בטורניר נוער מיוחד

תלמידים מבית הספר ״עמל-יעד״ אשדוד השתתפו בטורניר נוער מיוחד, שהתקיים בירושלים בהובלת ארגון ״החלוץ- חינוך דרך ספורט״

במסגרת טורניר נוער מיוחד שהתקיים בירושלים בהובלת ארגון "החלוץ – חינוך דרך ספורט" מבית דרור ישראל, לקידום ההגינות בספורט וקריאה ליצירת חברה ישראלית הוגנת, מתחשבת ומשותפת, השתתפו עשרות תלמידים מבתי ספר מקצועיים בירושלים, אשדוד וראשון לציון, משלוש קבוצות שונות של החלוץ : אורט בית הערבה, עמל יעד אשדוד ואורט תל נוף.

בני הנוער הגיעו אל המגרש בירושלים במורל גבוה וברצון עז להוכיח את כישורי הכדורגל שלהם והתפתחותם באימונים לאורך השנה, אך גם את הערכים של ההגינות והאדיבות שסיגלו לעצמם באמצעות המאמנים כחלק מפעילותם בארגון קהילתי- ערכית ששמה לעצמה מטרה ראשונה במעלה את החינוך והערכים.

מטרת הטורניר הינה ליצור היכרות בין הקבוצות ואף ליצור משחק של ידידות והגינות, כחלק מפעילות החלוץ,הטורניר הסתיים בתיקו בין הקבוצות השונות כאשר כל קבוצה ניצחה משחק אחד, והפסידה אחד. הטורניר הינו ארוע מקדים לקראת טורניר הנוער הארצי הגדול של החלוץ שיתקיים בחודש יוני.

רועי מויסה, מאמן בית הערבה ציין: "היה כיף לראות את השחקנים משתפרים ומתפתחים, אנחנו כבר שנה שנייה עובדים בייחד והשנה הם מוכיחים את עצמם כקבוצה יותר הוגנת, יותר מגובשת ויותר טובה". קפטן עמל יעד אשדוד, דביר אלזם, הוסיף וציין: "במהלך האימונים למדנו לנצח וגם למדנו להפסיד בכבוד- אלו הערכים של החלוץ. בסוף אנחנו קבוצה בטוב וברע ואסור לנו לשכוח את זה."

קרדיט צילום: החלוץ

אולי תתעניין ב...

היכן סגן ראש העיר יחיאל וינגרטן? בחוף הים

היכן נמצא סגן ראש העיר הרב יחיאל וינגרטן, בזמן שהיריבות בין חסידי גור לפורשים מגיעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.