הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

שר הביטחון אביגדור ליברמן הגיע לתמוך במועמד לראשות העיר שמעון כצנלסון; כצנלסון: "ליברמן תומך בי וכל שמועה אחרת נובעת מלחץ במטה לסרי"

שמעון כצנלסון, המועמד לראשות העיר, הגיב הערב לשמועות סביב תמיכתו של שר הביטחון מר אביגדור ליברמן בו: "עוד ספין מבית מדרשו של לסרי, לסרי ממשיך לשקר ולייצר פייק ניוז, עד מתי ימשיך לשקר ראש העיר, עד מתי?"

 

ביקשנו הערב את תגובתו של שמעון כצנלסון, המועמד לראשות העיר ויו"ר האופוזיציה, בעניין תמיכתו של שר הבטחון בו, בעקבות הביקור שלו אצלו במטה היום בצהריים (ראשון):

 

"אין זו הפעם הראשונה בה מפיצים אנשיו של לסרי שקרים הנוגעים לסיעת אשדוד ביחד, זה כל כך מצחיק ומדוע?, הרי אין שום סיבה מוצדקת לכך ואולי זו הגישה בה נוקט לסרי או מי מטעמו, במטרה להכפיש בלי טעם".

ל'אשדוד היום' נודע, כי רק היום בשעות הבוקר התחיל השר את ביקורו במפעל "אלתא" ומיד לאחר מכן הגיע לביקור במטה של 'אשדוד ביחד', בראשות שמעון כצנלסון. שר הביטחון מר ליברמן אשר הגיע בליווי השרה סופה לנדבר וביחד עם מנכ"לית ישראל בתינו, נפגשו עם פעילים מ'אשדוד ביחד' לאחר ביקור במטה ופגישה עם מנהלי המטה יצאו השר ופמלייתו לארוחת צהריים אשר הייתה "בקלמה", חוף לידו.

שר הביטחון הגיע כדי להפגין את תמיכתו ואהדתו לשמעון כצנלסון וסיעתו "אשדוד ביחד".

שמעון בתגובה נוספת: "אנשי לסרי ממשיכים להפיץ שקרים, הם סבורים שפייק ניוז ישרת אותם במערכת הבחירות רווית המתח וזה מעיד על המצב הקשה בו הם, ככל הנראה, נמצאים. יש לי משהו אחד להגיד להם: לא יעזור לכם, אנשי לסרי, השר ליברמן תמך ותומך בשמעון כצנלסון לראשות העיר ובאשדוד ביחד".

תמונות באדיבות מטה שמעון כצנלסון

אולי תתעניין ב...

בית הדין לעבודה הורה לעובדי הגוררות לשוב לעבודה סדירה

בית הדין האזורי לעבודה הורה לעובדי סקטור הגוררות בחברת תעבורה ימית אשדוד לשוב לעבודה סדירה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.