הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

ראש העיר הנחה את מנכ״ל העירייה לערוך מיפוי יסודי של מבנים מסוכנים

‏בצל הבניין שקרס בחולון בתחילת השבוע, החליט ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי, לפעול למיפוי מבנים מסוכנים בעיר וכן לבחון אופן פעולה למען בטחון התושבים

בעיריית אשדוד החליטו להפיק לקחים ולצאת עם תכנית אופרטיבית, לאחר שמבנה מגורים קרס בחולון בתחילת השבוע.

קריסת בניין המגורים ביום ראשון השבוע, בחולון

עם קריסת המבנה בחולון, הנחה ראש העיר ד"ר לסרי את מנכ"ל העירייה מר אילן בן עדי, לנהל את מערך הטיפול הנדרש למיפוי מלא של כל הבניינים הישנים בעיר ובחינת החלופות ביחס למבנים אלה. בנוסף לכך, ביקש ראש העיר לאתר את כל חלופות הסיוע הממשלתיות והעירוניות, העומדות לרשות הדיירים, כדוגמת חיזוק מבנים במסגרת התחדשות עירונית, תרבות הדיור, פעולות עצמאיות ועוד.

בשלב ראשון, מהנדס העיר דורון חזן, יפרסם פנייה לציבור, המבהירה את הסימנים היכולים להצביע על המבנה כמסוכן, בצירוף הנחייה לבצע את הבדיקה הנדרשת ללא דיחוי, ודיווח למהנדס העיר על תוצאותיה במידה ונמצאו סימנים. במקרה כזה, המבנה יטופל במסגרת חוות דעת מבנים מסוכנים.

כמו כן הורה ראש העיר לבדוק באופן יזום את כל הבניינים שנבנו בין השנים 1956- 1965, ובנוסף ביקש לערוך ניתוח למבנים שטופלו עד כה לאיתור סימנים בעייתים כדוגמת איזור גאוגרפי, שיטת בנייה ספציפית או גיל המבנה וכדומה. ככל שגם כאן יימצאו סימנים, הם יטופלו באופן יזום.

לאשדוד היום נודע, כי מנכ"ל העירייה כבר נרתם לעבודה והורה על הקמת צוות משימה מתוך כוונה להגיש את המלצותיו לראש העיר בהקדם האפשרי.

אולי תתעניין ב...

אימה ברובע ו׳: לקח נערה בת 14 לביתו ואנס אותה

זוועה ברובע ו׳: בן 40 חשוד שלקח נערה בת 14 ואנס אותה בביתו ברובע ו׳ …

תגובה אחת

  1. כול רובע ז זה בנינים מסוכנים הורקנוס והשטבלאך זה סופר מסוכן הכול חפרידאה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.