הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

פרשת מוטי מלכא: אילן בן עדי מפשיל שרוולים

כל אדם בעיר יודע: הכל טוב ויפה עד אשר מנכ״ל העירייה אילן בן עדי מחליט לפעול באמת ולהפשיל את השרוולים. הפעם, הוא החליט לפעול באופן רציני בכיוונו של מנכ״ל המשכן מוטי מלכא. איך זה יסתיים כולם יודעים

לפני כחודש, דיווחנו לראשונה ב״אשדוד היום״, כי במסגרת חילופי גברא, אילן בן עדי נכנס להיות חבר בדירקטוריון המשכן. מי שאולי פחות אהב את הרעיון הוא יו״ר המשכן אלי נכט, שהיה בטוח כי בידיו היכולת לבצע כל משימה אך עד מהרה הוא התבדה והבין, שמכניסים לו כוח עזר משמעותי, אולי אפילו מוביל, לתוך הדירקטוריון.

נזכיר למי שלא חי באשדוד, כי כל החילופים והשינויים נובעים מהסכסוך העמוק והמתמשך בין ראש העיר ד״ר יחיאל לסרי למנכ״ל המשכן מוטי מלכא. שני חברי הילדות לשעבר הוכיחו לציבור, שהחברות שלהם לא החזיקה מעמד אל מול מספר משברים והפעם, כך לפי מקורבים, המסלול הוא לכיוון אל-חזור.

במהלך השבוע, נערכה ישיבת דירקטוריון המשכן בראשותו של סגן ראש העיר עו״ד אלי נכט עם נוכחותו המסיבית של חבר הדירקטוריון החדש, מנכ״ל העירייה אילן בן עדי. הישיבה, כך לפי מקורבים, נערכה עם הרבה מאוד אמוציות ובטונים צורמים. בן עדי, למקרה שדאגתם, חיש מהר נכנס לוועדת כח אדם וכספים, כאשר המטרה ברורה לכל.

אופוזיציה בדירקטוריון המשכן

על פיו נראה, כי השניים שנותרו סוג של אופוזיציה בדירקטוריון המשכן הם חבר המועצה מאיר אברז׳ל, שחברותו עם מלכא ידועה לכל. דירקטורית נוספת היא נציגה של אברז׳ל, הגב׳ רונית זוהר, שמקפידה גם להציג עמדות אופוזיציה בדירקטוריון. האם אברז׳ל ייכנס לבעיה בשל תמיכתו הנלהבת במלכא? נמשיך לעקוב.

בישיבה הבאה, יידונו חברי הדירקטוריון על ההחלטה להוציא למכרז את הייעוץ המשפטי של המשכן. מי שכיהנה בתפקיד היועצת המשפטית במשך מעל עשור מיום הקמת המשכן, היא עו״ד טל בן סימון. מה המשמעות של לקיחת משרד עורכי דין חדש למשכן? נותיר זאת כשאלה פתוחה. ככל הידוע למערכת ״אשדוד היום״, כפי הנראה, יהיה ניסיון לפטר מספר בעלי תפקידים בכירים במשכן. לא אחד, כי אם כמה.

מקורות רציניים העבירו למערכת ״אשדוד היום״ מידע, לפיו צפויים חילופי גברא משמעותיים ביותר המשכן בקרוב מאוד..

אולי תתעניין ב...

קווי לילה חוזרים לפעול- הפרטים המלאים

הודעה חשובה לצעירים ולהורים: קווי לילה חוזרים לפעול בחופשת הקיץ משרד התחבורה משיק מחדש את קווי …

2 תגובות

 1. מי שחשב שלסרי נאמן לחבריו קיבל עכשיו את האמת בפרצוף!
  ללסרי, אין חברים! רק שפוטים ורכיכות שעובדים בשבילו תמורת תמורה מתאימה- ג׳וב או מינוי או קידום אחר.
  לסרי, ״התמים״ , נעים ההליכות, יפה הנפש, המדבר במתיקות, מגלגל עיניים הוא נחש ארסי! עקרב ארסי! סרטן ארסי!
  מי שבוגד בחבריו – כמו מלכא- ועוד אחרים, יושב שהוא יכול להתייחס ליברים ולאזרחים בכלל כמו גרביים- להחליף או לזרוק.
  לסרי, תשלם עבור התנהגותך הביזיונית בקלפי!

 2. חייב להעיף את מוטי מלכא הזה

  איש שכל כולו עסוק בקומבינות מעאכר ברמה הנמוכה ביותר מקומו מחוץ למשכן לאומנויות איש כזה שהרס את האנדלוסית שלא מכבד ולא מוקיר תודה איש ציני שמאוהב בעצמו איש של לקקנות לא ראוי לשמש מודל לתרבות הבייתה ומהר….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.