הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

עו"ד בן דיין לגבי כנפו: "מה ניהלת חוץ ממחסן?"; כנפו בתגובה קם ועזב את הריאיון| צפו בגבי כנפו בורח

אתמול בערב (רביעי), התכנסו לריאיון מתואם מראש, מספר מתמודדים למועצת העיר אשדוד. הריאיון היה אמור להתקיים על ידי עיתונאי YNET

הריאיון התקיים עם נציגים של המועמדים לראשות העיר, אשר חלקם יתמודדו למועצת העיר כבר בבחירות הקרובות. מטעם ד"ר אלי לחמני הגיע עו"ד יוסי בן דיין; מטעם שמעון כצנלסון הגיעה עו"ד אורית אלמוזלינו-רייז; מטעם הלן גלבר נכח עופר צחר ומטעם ד"ר יחיאל לסרי הגיע גבי כנפו. השאלות נסובו בעיקרן סביב נושא ההתחרדות של העיר.

עו"ד יוסי בן דיין הבהיר, כי המועמד היחיד שיכול לנצח את לסרי הינו אלי לחמני. כאשר נדרש להתעמת עם שאלתו של עו"ד בן דיין: מה בעצם עשה הדוקטור קודם היותו ראש עיר או מה הוא עשה מלבד ניהול מחסן 207 החליט לקום ולעזוב, לבקשת יועציו.

תגובות לכתבה:

תגובתו של עו"ד יוסי בן-דיין, שנכח במקום מטעם ד"ר אלי לחמני:

"לא כך מתמודד איש ציבור עם טענות הציבור. ככל הנראה מאחר ולא היה באפשרותו לסגור לי את המיקרופון ע"פ הנהוג בישיבות המועצה, קם ועזב".

עו"ד יוסי בן דיין. תמונה מתוך פייסבוק

תגובתה של עו"ד אורית אלמוזלינו-רייז, שנכחה במקום מטעם שמעון כצנלסון: 

"באמצע ריאיון של כתב ווינט עם נציגים של המועמדים לראשות העיר, בהפתעה גמורה ולפתע, החליט מ"מ ראש העיר, גבי כנפו, פשוט לקום וללכת ולסיים את הריאיון. מדובר במהלך לא מכובד ולא מכבד, והתמונות מדברות בעד עצמן".

תגובתו של עופר צחר, שנכח במקום מטעם הלן גלבר:

"האמת? לא הייתי מופתע כלל. אני רואה בכך המשך ישיר לנטישת ראש העיר את ישיבת המועצה שדנה בעניינם של ילדי החינוך המיוחד מוקדם יותר השבוע. נטישת השיחה מסמלת את חוסר היכולת והרצון של ההנהגה הנוכחית להתמודד עם השאלות שמטרידות את הציבור".

תגובתו של משה בן זקן, אשר ייעץ לגבי לקום וללכת מהריאיון, כפי שרואים בסרטון:

"גבי ישב בריאיון זמן ממושך וענה לכל השאלות בצורה מכובדת. ברגע שרמת השיחה איבדה כיוון ואנשים לא מנוסים, שהיו חלק מהדיון, הביעו עמדות שקריות והמון פייק ניוז, לא היה ראוי שהוא יישאר ויגיב וידרדר לשיח כזה ולכן המלצנו לו לנטוש את הריאיון ולשבת בדיונים ששווה לבזבז עליהם את הזמן. את מציגה שניות אחדות בלבד מריאיון ארוך, בו גבי התייחס בצורה מכובדת כלפי הנציגים שהיו חלק מהדיון. שווה להציג את התמונה במלואה".

לבקשתנו, לקבל את הסרטון במלואו, ענה בן זקן, כי אין ברשותו את הסרטון המלא.

אולי תתעניין ב...

הלב נשבר: הלכה לעולמה שחף אפרת פלד

שחף האהובה על כל מי שזכה להכירה הלכה לעולמה היום והיא רק בת 50 שחף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.