הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

עו"ד אופיר לסרי: מראש לשכת ראש העיר צילקר לחבר מועצה על אותו כסא| אין מקריות

ישיבת מועצת העיר הראשונה התכנסה אתמול בערב, נר רביעי של חנוכה. אומנם הרבה בהתנהלות לא השתנה אבל המעורבים בפוליטיקה בעשרים השנים האחרונות, בוודאי הבחינו בסימבוליות הקיימת בהיעדרו של אינ' צבי צילקר לעומת נוכחותו של עו"ד אופיר לסרי – מי שהיה ראש לשכתו במשך שנים

כזכור, צבי צילקר רץ כמספר 2 של גלבר בבחירות האחרונות. לראשונה מזה עשרות שנים, צילקר לא נבחר למועצת העיר ונוכחותו נעדרה אתמול מהישיבה, לראשונה מזה שנים רבות. מי שכן נכח לראשונה כחבר מועצה בישיבות הוא מי שהיה ראש לשכתו בשנותיו האחרונות של צילקר  – עו"ד אופיר לסרי.

עו"ד לסרי תפקד כראש לשכתו של צילקר, עוד בימים בהם היה ד"ר יחיאל לסרי ממלא מקום ראש העיר. הם ישבו יחדיו באותה הלשכה והם מכירים היטב זה את זה. היחסים בין עו"ד לסרי לד"ר יחיאל לסרי הם חמים וניתן לראות את זה מאופן פנייתו של ראש העיר אליו. אחת התכונות לזכותו של ד"ר יחיאל לסרי היא כנות ביחסים בינאישיים כלפי אנשים. תכונה זו רחוקה מלהיות תכונה פוליטית אבל היא קיימת אצל ד"ר לסרי וביחד איתה הוא נבחר עכשיו לקדנציה השלישית שלו, כך שאין באמת חוקים בפוליטיקה. כנות ביחסים הכוונה היא, שניתן לראות ממרחק של קילומטרים את מי ד"ר לסרי מחבב/אוהב ואת מי לא. ככה פשוט וחד. אגב, בין ד"ר לסרי לעו"ד לסרי לא קיימים שום קשרי משפחה כלשהם.

אתמול בישיבה, היחסים החמים בין השניים בלטו לחיוב. אין ספק, כי יהיה מאוד מעניין לראות את עו"ד לסרי ממשיך להשתלב באופוזיציה. אומנם, הוא איננו רגיל לפוזיציה, אך נאמנותו לד"ר אלי לחמני כמספר 2 ברשימתו, תותיר אותו באופוזיציה עד שד"ר לחמני יחליט אחרת, בשיתוף עם חברי הסיעה.

חדי העין אף הבחינו, כי במקרה או שלא במקרה, יושב לסרי בדיוק במקומו של צבי צילקר בקדנציה האחרונה.

 

תגובתו של עו"ד אופיר לסרי:

"הייתה לי זכות ענקית לעבוד במחיצתו של צילקר כראש לשכת ראש העיר וללמוד המון. באופן סימבולי, מקומו במועצה האחרונה הוא מקומי במועצה הנוכחית, עבורי זה כבוד גדול".

 

חיבוק בין צילקר ללסרי בערב כינון מועצת העיר ה-11 של אשדוד:

 

 

 

 

אולי תתעניין ב...

הבחירות להסתדרות ייערכו מחר לראשונה בקלפיות דיגיטליות

הבחירות להסתדרות ייערכו מחר, 24/5/22, לראשונה בקלפיות דיגיטליות, מאילת ועד קריית שמונה. מדובר במערכת הבחירות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.