הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

סופה לנדבר: "אני עם הרוב החילוני באשדוד"

מחאת תושבי העיר אשדוד ממשיכה להכות גלים ולייצר כותרות גם ברמה הארצית. אומנם קולו של ראש העיר עדיין לא נשמע אך קולה של שרת העלייה והקליטה האשדודית שלנו חה"כ סופה לנדבר – נשמע ועוד איך.

 

חה"כ סופה לנדבר, שרת העלייה והקליטה, ממפלגת "ישראל ביתנו" הצביעה בממשלת ישראל ביחד עם אביגדור ליברמן ורק שניהם מתוך כל שרי הממשלה במהלך הדיון נגד חוק המרכולים .

 

מתוך ממשלה שלמה רק שניהם הצביעו נגד חוק המרכולים וזה נושא שראוי לציין.

 

בדיון בכנסת בנושא זה, שבסופו התקיימה הצבעה, חה"כ לנדבר לא השתתפה בהצבעה ולא הצביעה כלל וזאת מכיוון שבהיותה חברה במפלגה ימנית-לאומית,  שהיא חלק ממשלת ישראל, לא יכולה הייתה להצביע ולהביא לאפשרות ממשית של נפילת הממשלה. משום כך, החליטה השרה לצאת ולא להצביע.

עצם אי-הצבעתה, כמוה כהצבעה שלילית כנגד ההחלטה.

חה"כ סופה לנדבר אמרה היום ל"אשדוד היום": "אני בעד אשדוד מתונה וחופשית, טובה לכל האוכלוסיות באשר הן. אשדוד היא הבית שלי. ובבית שלי יש מקום לחרדים ולחילונים. כולנו אשדודים וביחד בתנאי שיש כבוד הדדי ושמירת הסטטוס-קוו שתמיד היה בעיר ועוד יישמר. במצב בו העיר נמצאת, אסור להצית שנאה ולהוסיף שמן למדורה". 

גיוס פקחים לא יהודים על ידי עיריית אשדוד

עיריית אשדוד מפעילה פקחים יהודים, במטרה לפקח על אכיפת חוק המרכולים ופתיחת חנויות ובתי עסק בשבת , שזה, כשלעצמו, חילול שבת גדול בפרהסיה.

היום, פרסמה עיריית אשדוד מכרז לגיוס 8 סטודנטים, שסיימו שירות צבאי מלא, שמוכנים לעבוד במשמרות בסופי השבוע. במודעה נכתב: "המשרה מיועדת לאוכלוסייה שיום השבת איננו יום המנוחה שלה", קרי כאלה לא יהודים.

האם ניתן לגייס פקחים פחות משנה לפני הבחירות? נשמח לתשובה מעיריית אשדוד.

המועד האחרון להגשת מועמדות הינו עד 25/1/18.

 

אולי תתעניין ב...

בית הדין לעבודה הורה לעובדי הגוררות לשוב לעבודה סדירה

בית הדין האזורי לעבודה הורה לעובדי סקטור הגוררות בחברת תעבורה ימית אשדוד לשוב לעבודה סדירה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.