הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

נטלי דנינו מורה במקיף ג׳ תוהה: ״עד מתי השיח על מעמד המורה בישראל יהיה עבורכם "חופשים חופשים חופשים"?!״

נטלי דנינו, מורה במקיף ג׳ אומנם לא משתתפת בשביתה משום השתייכותה לארגון המורים אך לחלוטין תומכת וחלק מהמאבק: ״המאבק על מעמד המורים צריך להיות שלכם ההורים״

להלן דבריה של נטלי דנינו, מורה בבית הספר מקיף ג׳:

עד מתי השיח על מעמד המורה בישראל יהיה עבורכם "חופשים חופשים חופשים"?!
הבאנו ילדים לעולם, השקענו בהם את הנשמה ואת הכיס. כל דבר שנעשה לאורך החיים יהיה הכי טוב שיש, הכי יקר, רק עם המלצות, רק אצל בעלי המקצוע הכי טובים שיש, לא נתפשר על כלום לעולם. עד הילדים שלנו, ברור! חיים של אמא שלהם.
אבל כשזה מגיע לחינוך שלהם? בסדר נו.. יש לה דופק?! שתשב מולם כמה שעות ותוודא שהם לא הורגים אחד את השני. מקבלת 5000 שח בחודש? שגם תסתום את הפה ומהר… יש לה את יולי אוגוסט החצופה. שתעבוד בעוד עבודה ולא תגמור את החודש. מעניין לנו ת'ת**.
אז שתפרוש אחרי שנתיים. גם ככה פריארים לא מתים הם רק מתחלפים. אז מה.. יש עוד מסכנים בעולם אז שיפסיקו לבכות המורים האלה.
וברשותכם נקפוץ רגע ל2027 ככה בשביל הכיף
60 ילד בכיתה אחת כי אין מספיק אנשי חינוך כדי לתפעל את המערכת. ואלה שכן נשארו.. נו.. לא המרקר הכי זוהר בקלמר כי אם הם היו כאלה… בטח היו ktf מנג'ר בהייטק (אל תתאמצו, המצאתי.. אני לא באמת מכירה את המשרות שם. אולי זה הזמן להתחיל לברר באמת)
אז מאחת שהיא גם אמא וגם מורה (רחמנא ליצלן) ויודעת קצת יותר מחלקכם מה זה אומר להיות מורה (ספוילר: לא מה שמספרים לכם בחדשות) אכתוב שהחלום שלי שאנשי החינוך של ילדיי יהיו כאלה שנבחרו בפינצטה, משכילים, איכותיים, מוערכים. כאלה שקמים בבוקר לעבודה אחת- שפויה, מתגמלת, שלא תגרום להם לחשוב פעמיים אם שווה להם לעשות מעבר למה שהם חייבים, שלא יצא להם עשן מהאוזניים כשיבקשו מהם לחנך כיתה או לרכז שכבה כי השם ישמור איזה מחיר יש לזה… שההורים שעומדים מולם יסגדו להם (כן, לא פחות!) כי הם ראויים להיות אלא שמפתחים ומטפחים לנו את היהלומים. שלא נצטרך להתפלא למה "הדור הזה" ככה וככה… או למה הילדים שלנו לא מקבלים מרות אם אנחנו קוראים למורה שלהם מטומטמת בבית
ושבעיקר
נפסיק להיות צבועים, נסתכל רגע במראה ונודה באמת- שהם.. אותם אנשי חינוך נמצאים שם עבור הילדים שלנו (לפעמים) הרבה יותר מאיתנו.
זיכרון קצר יש לפילים (ולפרפרים)… לא לבני אדם. מגפה אחת הבהירה לכולנו כמה קשה איתם בבית, כמה חשובה מסגרת, שגרה, חוויות, חברים ובעיקר.. מבוגר משמעותי שמסתכל להם בעיניים ולתוך הנשמה.
גם נוח לנו לשכוח את כל הגננות המתעללות, וכל מקרי החרם והאלימות. שם זעקנו לאנשי חינוך ראויים אבל זה לא רלוונטי כי עכשיו משביתים לנו שעתיים ביום, בושה וחרפה!
חופשים הם חלק ממערכת חינוך בכל העולם
דיי לספור לנו ימים.
גם אתם בחופש בכל חגי ישראל והימים הלאומיים.
יולי אוגוסט זאת חופשת קיץ שיש בכל מדינה מפותחת (תעשו גוגל ותגלו שמצבנו בישראל עוד טוב) והילדים צריכים אותה יותר מאיתנו המורים. האמינו לי… אתם לא רוצים לילדים שלכם מורה שלא עצרה להסדיר נשימה משנה שלמה לפני שהיא פותחת אחת אחרת. ואם אתם לא מבינים את ההתמודדות אני מזמינה כל אחד מכם אליי לכיתה לראות מקרוב ואז לשאול את עצמכם אם הייתם מוכנים להישאר בשביל הפריבילגיה המטורפת שנקראת חופשת קיץ ומשכורת רעב.
המאבק על מעמד המורים צריך להיות שלכם ההורים!!!! לא שלנו המורים. זה צריך להטריד אתכם יותר מאיתנו. אתם אלו שצריכים לרצות שמורה יהיה משרה נחשקת יותר מהייטק. אלא אם כן האייפון שלכם חשוב לכם יותר מהילד ואז.. קבלו ביטול על כל הפוסט הזה.

*** כותבת הפוסט לא שייכת להסתדרות המורים, היא מורה בעל יסודי, ולא, היא לא בחופש מאתמול כמו שאתם בטח חושבים. מוזמנים לשתות איתי קפה של עלית מחר (מחרתיים, ולאורך רוב יולי) ב8:00 בחדר המורים, חלב סויה שהבאתי מהבית- עליי.

תמונה מתוך עמוד הפייסבוק בהתאם לסע 27א לחוק ז״י

אולי תתעניין ב...

קווי לילה חוזרים לפעול- הפרטים המלאים

הודעה חשובה לצעירים ולהורים: קווי לילה חוזרים לפעול בחופשת הקיץ משרד התחבורה משיק מחדש את קווי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.