הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מפת הסכסוכים של עיריית אשדוד

מה קורה בעיריית אשדוד? עיריית אשדוד במלחמת עולם, כולם נגד כולם. ״אשדוד היום״ כאן כדי לעשות לכם סדר

מזג האוויר השרבי בחוץ אומנם גורם לחימום האווירה ובעיריית אשדוד, אפילו המזגנים המשוכללים אינם עומדים בעומס ולא מצליחים לצנן את האווירה.

״אשדוד היום״ עושה לכם סדר במפת הסכסוכים בעיריית אשדוד. גם וותיקי העיר אינם זוכרים את עיריית אשדוד בכאוס כזה גדול בעשרות השנים האחרונות. לטובת הקוראים, עשינו לכם סדר ב״מאזן חצי שנתי״ על המפה. לקרוא ולא להאמין.

להלן סקירה קצרה על מספר חזיתות המריבה, שנפתחו בעיריית אשדוד – סיכום חצי שנתי:

על סניה כצנלסון – ד״ר יחיאל לסרי ואילן בן עדי כבר כתבנו; על אבי אמסלם, ד״ר יחיאל לסרי ואילן בן עדי- אין מה להוסיף;וינגרטן הצטרף למלחמה כאשר אתמול הוציא לו רה״ע הודעה, שהוא שולל ממנו חלקים מסמכויותיו כיו״ר ועדת מכרזי כח אדם (עדיין לא הובא למועצה כדוגמת סניה בועדת בניין ערים- עדיין לא בוצע) אבל עדיין החזית נפתחה. גם וינגרטן הוא מהסוררים בהצבעה של אלי נכט (על כך יורחב בכתבה נפרדת).

מנכ״ל עיריית אשדוד אילן בן עדי נגד מנכ״ל חפ״א אבי עזר- שלל ממנו את כל הסמכויות. גם על כך כתבנו בהרחבה.

חזית מפתיעה נוספת שנודעה לנו לאחרונה היא מוטי מלכא– מנכ״ל המשכן לאומנויות מול ד״ר יחיאל לסרי ואילן בן עדי. מקורות יודעי דבר אומרים, כי עיקר המחלוקת נבעה כתוצאה מהכאוס, שהביא את העירייה בנושא האנדלוסית ביחד עם המרכז לשירה ולפיוט. להזכירכם, העירייה ביטלה את הקצאת השטח למרכז לשירה ולפיוט ובניין האנדלוסית ולקחה את השטח לעצמה ולא למוטי מלכא ולעותה אשר בראשה הוא עומד. מי שחשב שהעניין עבר בשתיקה, ככל הנראה, טעה ובגדול.

חזית נוספת שמתרחשת בעירייה היא בין ראשי מנהלים גדולים של הציר שהיה ידוע- מירב שרת (כח אדם), רונית צור (רווחה), איריס נפתלי כשבתָּוֶךְ, שוב פעם אילן בן עדי. הציר התערער ואילו בתווך- אילן בן עדי, שמנווט את המלחמה הזו ואולי אף מנצח עליה.

חזית נוספת: ראש מנהל האסטרטגיה אסתי פילוס מהעובדות הוותיקות ביותר בעירייה (בעברה ראש מנהל החינוך)- מול אילן בן עדי כאשר לאחרונה היא קיבלה הודעה, לפיה היא כבר לא תוזמן לפורום מנהלים ואפשר לומר, כי היא נושלה כמעט מכל תפקידיה.

בחזית של אילן בן עדי ודינה בר אולפן– ללא שינוי. שקט תעשייתי ומלחמה פנימית, שלא הסתיימה.

חזית אריה איטח– אילן בן עדי – רבים לוטשים עיניהם על תפקידו של איטח כקב״ט העיר. בין היתר, מלכי אניג׳ר, שנכנסה רק לאחרונה לתפקיד מנהלת מחלקת פיקוח עירוני ועושה שם סדר אך ידוע, כי היא לוטשת עיניים לעבר התפקיד הבכיר הרבה יותר שאותו איטח ממלא בימים אלה – קב״ט העיר.

פרשת אילן בן עדי והמצילים בחוף הים- אודותיה כתבנו ודיברנו רבות בעבר.

מי שניצל מציפורניו של סניה כצנלסון בתקופה האחרונה וזוכה, כנראה, לשקט תעשייתי זה עופר דרי, שכידוע הוא מאנשיו הקרובים של גדעון סער מה שמקנה לו חסינות בחודשים הקרובים מגבי כנפו- ממלא מקום ראש העיר.

הערת מערכת: ״אשדוד היום״, בודק בימים אלו סיפור מזעזע שירעיד את אמות הסיפים על טרגדיה שאירעה בשבועות האחרונים בעיריית אשדוד ואת הקשר שלה לבכירי העירייה, אם קיים.

תמונה מתוך pixabay

אולי תתעניין ב...

הוארך מעצרו של הצעיר שדקר אתמול איש צוות ב׳בית הדר׳

חקירת אירוע הדקירה אמש במוסד רפואי בעיר אשדוד – בימ"ש השלום האריך הבוקר את מעצרו …

3 תגובות

  1. הקומבינה האשדודית

    כל המיץ.של הזבל בעירייה הזו…
    עוד שנתיים מעיפים הכל ומתחילים מחדש…

  2. אב אמסלם מהתחקיר של הכספים של ניצולי השואה?

  3. חבורה של כלומניקים כל בעלי התפקידם יענו הבכירים בעיריה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.