הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מינוי חדש בנמל אשדוד: עו״ד אינסה גולדנברג-לוי היא היועצת המשפטית החדשה

מינוי חדש בנמל אשדוד: עו"ד אינסה גולדנברג לוי מונתה ליועצת המשפטית של חברת נמל אשדוד

דירקטוריון חברת נמל אשדוד אישר את המלצת וועדת האיתור בראשות מנכ"ל נמל, לבחירתה של גולדנברג לוי לתפקיד היועצת המשפטית של החברה. המינוי הזה משמעותי, הואיל ובמשך שנים לא היה מינוי תקין של יועץ משפטי בנמל.

עו"ד אינסה גולדנברג לוי נבחרה לתפקיד היועצת המשפטית של חברת נמל אשדוד, ע"י ועדת איתור שהחלה בעבודתה לפני מספר חודשים. דירקטוריון נמל אשדוד אישר את המלצת ההנהלה למינויה של גולדנברג לוי לתפקיד.

עו"ד גולדנברג לוי שימשה בתפקידה האחרון, במשך כ-6 שנים כיועצת המשפטית לעיריית ראשון לציון. במסגרת תפקידה היתה אחראית על ניהול המערך המשפטי הכולל של העירייה ועל ייצוג העירייה ותאגידיה העירוניים בערכאות שיפוטיות שונות, ליווי חוזים, מכרזים והזמנות להציע הצעות, בין היתר בהסכם הגג של העירייה עם רשות מקרקעי ישראל, וזאת תוך ממשקי עבודה ישירים עם משרדי הממשלה השונים וגופים סטטוריים, ממשלתיים וציבוריים רבים.  

עו"ד גולדנברג לוי בוגרת תכנית מנהלים בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת הארווארד בבוסטון, ארה"ב. הינה מוסמכת משפט ציבורי (L.L.M) מטעם אוניברסיטת ת"א וכן מטעם אוניברסיטת Northwestern בשיקאגו, ארה"ב. בנוסף, הינה בוגרת (L.L.B), הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית בירושלים. 

מנכ"ל חברת נמל אשדוד,שיקו ז'נה, אמר: "אני מברך את עו"ד אינסה גולדנברג לוי עם הצטרפותה להנהלת נמל אשדוד, ומאמין כי תוכל לתרום רבות מניסיונה המקצועי והעשיר. הנמל מתמודד עם אתגרים רבים להם יש השלכות רגולטוריות ומשפטיות. אני סמוך  ובטוח כי גולדנברג לוי תסייע לצלוח את האתגרים הניצבים בפני החברה תוך ליווי קפדני ורגיש."

חברי מערכת ״אשדוד היום״ מאחלים הצלחה גדולה לעו״ד אינסה.

אולי תתעניין ב...

הבחירות להסתדרות ייערכו מחר לראשונה בקלפיות דיגיטליות

הבחירות להסתדרות ייערכו מחר, 24/5/22, לראשונה בקלפיות דיגיטליות, מאילת ועד קריית שמונה. מדובר במערכת הבחירות …

תגובה אחת

  1. הגיעה הזמן
    היועצת המשפטית הקודמת הייתה קומבינטורית גדולה
    מקווה שהחדשה תהיה ישרה ומקצועית כפי שדורש תפקיד כה גדול ואחראי
    ומקווה שתדע גם להגיד להנהלה בכירה שהם פושעים ותדע להעמיד אותם במקום.
    בהצלחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.