הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מדוע יחיאל לסרי לא הוזמן לכנס של ש"ס הערב?

הערב (מוצ"ש), מתקיים כנס ארצי של ש"ס בעיר אשדוד אשר אליו יגיעו שר הפנים אריה דרעי, חברי הכנסת של הסיעה, נציגי המועצה הנבחרים למועצות בכל הארץ וכמובן חברי המועצה הנבחרים של העיר אשדוד. ומי לא הוזמן?

 

הערב, באולמי האצולה, יקיימו בכיר ש"ס כנס ארצי לצורך הצגת ההישגים הגדולים של ש"ס בבחירות לרשויות המקומיות. האישיות הבכירה ביותר שתגיע היא כמובן זו של אריה דרעי, יו"ר ש"ס הארצי. לצדו, יהיה יו"ר ש"ס של אשדוד, אשר הצליח להשיג את ההישג המרשים ביותר בארץ בבחירות האחרונות והתקווה היא, כי יצליח לשחזר את ההישג בדמות הצבעה למפלגת ש"ס בבחירות הארציות, לפחות כפי שהצביעו האשדודים ברמה המקומית.

צריך לזכור, כי ש"ס ברמה המקומית באשדוד הצליחה להשיג קרוב ל-20,000 קולות ואילו כמות הקולות הדרושים לקבל מנדט ברמה הארצית לכנסת עומד על כ-26,000 קולות. כלומר, באשדוד, קיים פוטנציאל אדיר לש"ס לקבל כמות קולות השווה ברמה הארצית למנדט או מאוד קרוב אליו.

נזכיר, כי מפלגת ש"ס בראשות דרעי ברמה הארצית ואמסלם במקומית, הביעו תמיכה חד משמעית ביחיאל לסרי לראשות העיר מיד עם התחלת הקמפיין. בזמן ההוא, מצבו של יחיאל לסרי בציבור ובסקרים כאחד היה בכי רע. זה לא הפריע לדרעי להביע את תמיכתו ולסחוף אחריו תומכים נוספים כמו 'אגודת ישראל', בין היתר.

המשא ומתן הקואליציוני עלה על שרטון בימים האחרונים מול ש"ס ואפילו ערב כינון המועצה הראשונה לא התקיים במועד בו נקבע על ידי משרד הפנים ונדחה.

כפי הנראה, ש"ס לא תשפר את מצבה מבחינת כמות ואיכות התיקים שיהיו באחריותה, על אף ההישג המרשים בבחירות. מה הסיבה בגינה יחיאל לסרי, ראש העיר הנבחר, לא הוזמן לכנס הערב? בכל זאת, מדובר בשר הפנים שמגיע לעיר וידידותו עם לסרי ידועה לכל. הדבר אכן מעורר שאלות ותהיות.

שאלנו את אבי אמסלם לפשר הדברים והרי תגובתו:

"זה כינוס פנימי של תנועת ש"ס הארצית שעושים אותו באשדוד".

מראש העיר טרם הצלחנו להשיג תגובה וככל שזו תימסר, הרי שתפורסם במלואה.

קרדיט צילום: דודי מור

ההזמנה הרשמית:

 

אולי תתעניין ב...

היכן סגן ראש העיר יחיאל וינגרטן? בחוף הים

היכן נמצא סגן ראש העיר הרב יחיאל וינגרטן, בזמן שהיריבות בין חסידי גור לפורשים מגיעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.