הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

מאבק התושבים כנגד תכנית רובע המע״ר עולה שלב והם מבטיחים: ״שיימינג אישי לחברי המועצה שהצביעו בעד התכנית״

אחרי שתושבי הרובע התארגנו לחתימה על עצומות ואספו כספים לניהול מאבקם, כעת, הם פונים בכל כוחם בניסיון להפיץ את מצוקתם באם תכנית המע״ר הצפופה אכן תצא לדרך. לטענת חלק מתושבי המע״ר, הכוונה בתכנית היא להעשיר את כיסיהם של יזמים שונים על חשבון פגיעה בתושבים. כחלק מן המאבק, הפיקו התושבים כרזות המודבקות ברחבי הרובע ולא רק בהם ומתכננים מסע הסברה ברשתות החברתיות שיכלול את שמות חברי המועצה שהצביעו בישיבת המועצה לטובת הפגיעה האנושה בהם.

עיקר המאבק: תושבי רובע מע"ר דרום ממשיכים במאבקם כנגד הכוונה לאשר בניית 4,280 יחידות דיור ברובע במקום 1,650 היחידות שהיו מתוכננות להיבנות בו בעבר. בישיבת מועצת העיר אשדוד, שנערכה לפני כחודש ימים בה דנו בנושא, הגיעו עשרות מן התושבים והפגינו במהלך הישיבה. הם נשאו כרזות כנגד הכוונה להפוך את הרובע שלהם לצפוף בעיר ובמדינה. לאכזבתם הרבה מחברי המועצה, רובם הצביעו בעד החלטה אשר מאפשרת את המשך הדיון בתכנון הרובע, בוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה.

לטענת התושבים, העירייה מפקירה אותם ופועלת בעקשנות לפגיעה באיכות חייהם. אם התוכנית המוגדרת על ידי תושבי הרובע כ"פיגוע תכנוני" תאושר, הם יסבלו, לטענתם, ממחסור חמור ביותר במקומות חניה, מפגעי תעבורה קשים, ממחסור בבנייני ציבור ומוסדות חינוך במקום וגם במחסור בשטחים ירוקים,כמקובל ברבעי העיר האחרים.

התכנית המונחת לאישורה של הוועדה המחוזית עלולה לפגוע לא רק בתושבי מע"ר דרום אלא גם בתושבי הרבעים הסמוכים לו באשדוד, בנקודות השקה רבות. תושבי המע"ר מקווים שתושבי הרבעים י"א, י"ב ורובע הקריה יבינו גם את ההשלכות עבורם של הציפוף המטורף המתוכנן במע"ר דרום.

אולי תתעניין ב...

הוארך מעצרו של הצעיר שדקר אתמול איש צוות ב׳בית הדר׳

חקירת אירוע הדקירה אמש במוסד רפואי בעיר אשדוד – בימ"ש השלום האריך הבוקר את מעצרו …

7 תגובות

 1. ראש ה…. שהוביל את הפיגוע התכנוני במע״ר דרןם הוא ממ״ק ראש העיר גבי כנפו שהצביע בקולו הכפול כיו״ר הועדה לתכנון ולבנייה בעד בפיגוע התכנוני ועקב הצבעתו הכפולה הפיגוע התכנוני קרם עור וגידים וסיבותיו שמורות עימו ודי לחיכימא ברמיזה ….( מיד לאחר מכן התפטר מתפקידו כיו״ר הועדה לתכנון ולבנייה וכיום הוא בניגוד עיניינים ) בוודאות הוא לא חשב ודאג לתושבי הרובע או לתושבי העיר אלא …..

 2. מעניין לדעת מדוע גבי כנפו התפטר מיד לאחר הצבעתו מתפקידו כיו״ר הועדה לתכנון ובנייה ומדוע כיום הוא בניגוד עיניינים …..איפה 433 ????

 3. בושה וחרפה לעל חברי מועצת היפ עיר
  בראשם גבי קנפו וראש העיר הבובה לברי
  כבי ניצל את הצבענו הכפוןלה ומיד לאחר מכן התפטר
  מעניין מדוע ?
  וראש העיר אשר כבול בידי היזמים והקבלנים
  לא מעניין אותו אינפעות חייהם של תושבי העיר והרובע
  הייתם אפסים
  נשארתם אפסים

 4. כל הפרויקט הזה מושחת מיסודו, תשאלו את חברו של ראש העיר ששמו גקי בן זקן, הבחור המשחית מספר 1, תשאלו את דוד רוזן שזרק אותו לבית הסוהר.

 5. לא מתקבל על דעתי שעו"ד גבי כנפו יפעל בניגוד לעמדתו של ד"ר יחיאל לסרי

 6. מה כל כך קשה לגבי כנפו וללסרי להודות בטעותם החמורה והטיפשית ולבטל את הפיגוע התכנוני בבניית 4,380 יחידות דיור במע"ר דרום ? הרי לסרי הצהיר שהוא יהיה קשוב לצרכי התושבים ויפעל למענם …זאת במקום לגרום לנזק בלתי הפיך לעיר אשדוד ולתושביה בצפיפות בלתי נסבלת ובפיגוע תחבורתי חמור בדיוק כפי שהם גרמו בפרוייקט התחבורה הכישלוני RE WAY ???

 7. לסרי כישלון קולוסאלי!
  רק גלבר העקומה תציל אותנו.
  רק גלבר הדורסת תפתור את הבעיות
  רק גלבר המזוייפת תגאל אותנו
  רק גלבר הנפוחה תראה להו את הדרך
  רק גלבר רודפת השררה תסבול במקומי ו
  רק גלבר המעוותת תרומם את אשדוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.