הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

לסרי לחוץ ותוקף את היריבים; הגולשים בתגובה: "הכל שקרים"|סקירת רשת

במערכת בחירות יצרית ורווית אמוציות, מנסה ראש העיר יחיאל לסרי בכל כוחו לנסות ולשכנע את תושבי העיר, כי הסטטוס קוו לא ישתנה. מה בדיוק אומר הסטטוס קוו? עוד לא הצלחנו להבין, הואיל והוא לעיתים משתנה, ככל הנראה.

מה שבטוח הוא, שראש העיר זוכה לקִיתוֹנוֹת של טענות וחוסר אמון בסיסי כמעט בכל פוסט שהוא מעלה וזו, במילים אחרות, הדרך של תושבי העיר להגיד לו: "אנחנו רוצים שינוי". ובכלל, לא ברור כיצד חלק מהחרדים הביעו בראש העיר תמיכה פומבית מוצהרת, בזמן שהוא פונה לציבור הכללי ומצהיר שכלום לא עתיד להשתנות מבחינת השבת בעיר. האם התמיכה שלהם לא כרוכה בבקשות עתידיות בנושא השבת? רק לפני כמה חודשים, נתן ראש העיר הוראה לפקחים העירוניים להעניק דו"חות בביג פאשן לכל חנות הפתוחה בשבת. וכך היה עד לרגע בו הציבור יצא מהבתים, עם מטריות, בחורף הגשום, והפגין כנגד ההחלטה. רק אז נתן ראש העיר הוראה להפסיק את הדו"חות. האם הציבור בוטח ביחיאל לסרי שאכן לא ייתן דו"חות בשבת לעסקים הפתוחים? קשה להאמין. אם במשך מספר שבועות רצופים התמיד ראש העיר עם הדו"חות – למה שלא יחזור ע"כ שוב, לאחר הבחירות? הציבור לא מעוניין להמר על עתיד אשדוד, כך נראה.

בפוסט שהעלה ראש העיר, הוא תוקף מי מיריביו, אשר לא קשה לנחש מיהו אותו אדם. האם לסרי לחוץ? מה גורם לו לתקוף באופן ישיר בעמוד הפייסבוק יריב פוליטי? מוזמנים להעלות את השערתכם על כך.

הפוסט,שהעלה ראש העיר ב-6/8/18, כלשונו:

"כבר 20 שנה יושב בנאדם בעיר וכמעט בכל מערכת בחירות מנסה להלך אימים ולהפחיד אתכם. אבל את האמת אי אפשר לעקם. כולכם רואים בעיניים שהסטטוס קוו בעיר לא השתנה. ואני מודיע לכם כאן ועכשיו: הוא גם לא ישתנה".

חלק מהתגובות של תושבי העיר (חלק מהתגובות האלה נמחקו מהפוסט המקורי או מסיבה כלשהי כבר לא מופיעות בו):

 

אולי תתעניין ב...

הלב נשבר: הלכה לעולמה שחף אפרת פלד

שחף האהובה על כל מי שזכה להכירה הלכה לעולמה היום והיא רק בת 50 שחף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.