הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

כבוד לעיר במסדר הכנפיים: סגן ד׳ מאשדוד יסיים קורס טייס היום

היום, יום חמישי, יתקיים טקס סיום קורס טייס ״מסדר כנפיים״ מספר 184 בבסיס חיל האוויר חצרים. הטקס ייערך בראשות מפקד חיל האוויר, אלוף תומר בר. אחד מהמסיימים הוא סגן ד' מאשדוד וזה הישג כביר שלא היה כמותו בשנים האחרונות


הכירו את סגן ד' מאשדוד- מסיים קורס טיס מספר 184!

סגן ד', בן 21 מאשדוד, מסיים את קורס טיס 184 כטייס מסוקים. 

לסגן ד' שני אחים ושתי אחיות, אחיו הגדול קצין ביחידת 669. אמו (50) היא יועצת חינוכית בבית ספר באשדוד ואביו (50) סמנכ"ל תפעול. סגן ד' היה חניך ומדריך בתנועת הנוער "בני עקיבא" ובבית הספר התיכון הרחיב את המגמות פיזיקה ומחשבים. לפני גיוסו לקורס טיס, למד במשך שנה בישיבה גבוהה. בזמנו הפנוי סגן ד' אוהב ספורט אקסטרים ותיפוף. 

סגן ד' תמיד רצה להיות צוות אוויר, הוא מספר: "תמיד אהבתי את המקצוע, בן דוד של אמא שלי שירת בגף טכני ותמיד היינו מגיעים לבסיסים". הוא הבין שהוא נמצא במקום הנכון עבורו בשלב המתקדם בקורס: "בשלב המתקדם, טסתי על מסוק מבצעי בגובה נמוך וזאת הייתה חוויה מרגשת".

למפגש מפקד חיל האוויר עם משפיעים, עתיד להביא סגן ד' את סבו: "אבני היסוד שמונחים בי הגיעו בצורה מובהקת דרכו. להיות בן אדם טוב, ליהנות מהרגע ולהיות אופטימי. הוא דמות שאני מאוד מעריך וסומך על הדעה שלה".

סגן ד' מסכם 3 שנים בקורס: "שלוש שנים מאתגרות של לימוד עצמי. בקורס הבנתי איזה בן אדם אני ומה הדברים שחשובים לי. הכרתי פה חברים טובים לחיים".גאים בך ד', בהצלחה בהמשך!

צילום: דו״צ

אולי תתעניין ב...

הוארך מעצרו של הצעיר שדקר אתמול איש צוות ב׳בית הדר׳

חקירת אירוע הדקירה אמש במוסד רפואי בעיר אשדוד – בימ"ש השלום האריך הבוקר את מעצרו …

2 תגובות

  1. בית ספר תיכון? למה לא לציין ישירות בוגר ישיבת נווה הרצוג הסמוכה לאשדוד כי רק מי שיוצא מהבועה האשדודית והמקובעת יכול להתפתח…

  2. איזה עיר פח…
    מציינים כל טייס מסוקים שגור את הקורס…
    בחייאת בראשון לציון, בבאר שבע ובתל אביב,יש בכל מחזור לפחות טייס/ת אחד…
    כמו שנאמר כל קוץ במדבר נראה פרח…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.