הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

יחיאל לסרי לגבי כנפו: "גם במחיר שלא אהיה ראש עיר- אני הולך על פרויקט רי-ווי. ראש עיר אחר ייהנה מזה"

הערב, בשעה זו, מתכנסים להם מספר מצומצם של מקורבים, לחגוג את סיום פרויקט הרי-ווי בעיר. מה בדיוק יש לחגוג שאלו תושבי העיר? תשובות ענייניות לא הגיעו. אולי את הכמות הגדולה של הפניות שמאלה שהייתה בעיר ואיננה. הפניות שמאלה שהיו ואינן עוד…

 

גבי כנפו/ממלא מקום ראש העיר אמר, כי בשיחה עם יחיאל לסרי, אמר לו ראש העיר כך: "גם במחיר שלא אהיה ראש עיר – אני הולך על פרויקט הרי-ווי. גם אם יהיה ראש עיר אחר – אז שהוא ייהנה מפרויקט רי-ווי עם התושבים", כך אמר ברדיו אשדוד אונליין – בבעלותו של ג'קי בן זקן.

האם גבי כנפו מתרגל לעובדה שהוא ביחד עם יחיאל לסרי אולי יהיו חלק ממועצת העיר אך השלטון יוחלף ויהיה ראש עיר אחר? אחרת לא ברורה ההתבטאות הזו בדבר ראש עיר אחר, חדש באשדוד.

גם הערב, הציב גבי כנפו את עצמו בחזית ודיבר בשידור חי בפני תושבי העיר. היכן ראש העיר? הובטח, כי יגיע בהמשך.

תחילה, הבטיח ראש העיר כבישים רחבים ונתיבי תחבורה ציבורית שהם, כפי שטען, יגרמו לעיר שמעולם לא סבלה מפקקים אגב, להמשיך להיות פתוחה לתנועה. לאחר מכן, החלו פוסטים על החלפת תשתיות פנימיות במסגרת פרויקט התחבורה… תושבים רבים טענו, כי הואיל והשינוי המובטח לא נראה כלפי חוץ לדעתם, נראה, כי לא נותר אלא לדבר על עבודות פנים תשתיתיות. מה גם שעבודות התשתית התרכזו בציר הרצל בעיקר. ההשערות בנושא זה רבות ומגוונות. ברשותכם, לא נביא אותן כאן.

מה נשתנה מאז רי-ווי? בעיקר פניות שמאלה שהיו ואינן עוד…

האם פרויקט הרי-ווי הוא פרויקט מוצלח? האם אכן, כפי שהבטיחו תחילה, הוא מעניק פתרונות תחבורה מתקדמים? מדוע הרבעים הוותיקים לא נכללו בפרויקט? והרי התושבים המתגוררים שם, הם אלה שנוסעים בעיקר בתחבורה ציבורית – אז למה לא להתחיל ברבעים הוותיקים? מדוע רק מקורבים הוזמנו לחגיגות הרי-ווי? שהרי אם אכן יש מה לחגוג – כדאי שהחגיגות יכללו תושבים רבים, לא?

תמונות של העבודות על פרויקט רי-ווי בעיר:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אולי תתעניין ב...

הסערה ״אלפיס״ בדרך לעיר

הסערה ״אלפיס״ בדרך לעיר. על הפרק צפוי מזג אוויר סוער עם רוחות עד 80 קמ"ש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.