הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

זה כל הקסם: ישר, נקי כפיים, משכיל ואפור| אלי לחמני מפרסם את תוצאות הסקר שנערך לאחרונה

הבוקר (שלישי), מתפרסמות תוצאות סקר מכון סמית', כאשר התוצאות מאוד מפתיעות ועשויות להצביע על מהפך, אולי הדרמטי ביותר, שידעה העיר אשדוד: האם ראש העיר הבא של אשדוד יהיה ד"ר אלי לחמני?

יושר, ניקיון כפיים, הצלחה אישית, השכלה ואפרוריות מסוימת – האם למועמד כזה יצביעו תושבי העיר אשדוד בבחירות הקרובות? היתכן שתושבי העיר שבעים מהבטחות או ממועמדי צבע בלבד ומוכנים לתת את השלטון, הפעם, לאדם הנחשב אפור בתדמיתו?

התחזקותו של לחמני ברשתות החברתיות ובקרב הציבור מצביעות יותר מכל על הרצון העז להחליף את ההנהגה הנוכחית וכאשר לנגד עיניהם של תושבי העיר עומד המועמד אלי לחמני, נראה, כי הפעם תושבי העיר יחליטו לבחור במועמד , אשר אומנם לא היתה לו חשיפה גדולה בתקשורת בשנים האחרונות, אך עדיין ייצג את הציבור ופעל לטובתו בכל הזדמנות.
"היתרון הגדול של לחמני הוא שהוא לא חייב שום דבר לאף אחד וגם לא לשום קבלן", אמר לנו פעיל פוליטי בולט בעיר. ואולי כאן הקסם?
כ-60 יום לפני יום הבחירות מפרסם היום (שלישי) ד"ר אלי לחמני, המתמודד לראשות העיר אשדוד ויו"ר סיעת "אשדוד תנצח" את הסקר שבוצע ב-15 באוגוסט על ידי מכון סמית' לרבות תוצאותיו המרשימות. מדובר בסקר המעניק תוצאות הקרובות ביותר לאמת, נכון ל-15/8, ועל ידי מדגם מייצג של כלל האוכלוסייה בעיר.
כידוע, התאוצה לה זוכה ד"ר אלי לחמני הינה אדירה בכל המישורים הן ברשתות החברתיות והן בפעילותו, בכנסים, בחוגי בית ובמפגשים עם הציבור – בקניונים, בשווקים ובאירועים יזומים. ד"ר לחמני זוכה לחיבוק, תמיכה ואהבה גדולה מהציבור לצד הצטרפותם של תושבים לסייע בהתנדבות לסיעת "אשדוד תנצח". לא בכדי מצביעות התוצאות על מהפך דרמטי והתחזקותו של ד"ר לחמני אל מול כל המתמודדים.
להלן תוצאות הסקר כפי שפורסם:
שאלה 1:
במי תבחר אם שני המועמדים לראשות העיר  יהיו ד"ר אלי לחמני ויחיאל לסרי?
תשובת התושבים הייתה:
ד"ר אלי לחמני – 45%
יחיאל לסרי 33%
עדיין לא החליטו או תשובות אחרות – 22%
שאלה 2:
ואם שני המועמדים לראשות העיר יהיו: ד"ר אלי לחמני ושמעון כצנלסון, במי תבחר/י?
תשובת התושבים הייתה:
ד"ר אלי לחמני – 38%
שמעון כצנלסון – 22%
לא החליטו – 19%
לא יצביעו / מסרב לענות – 21%

אולי תתעניין ב...

סיוע באיתור נעדר בסיכון – רונן גרוס

סיוע באיתור נעדר בסיכון – רונן גרוס משטרת ישראל מבקשת סיוע באיתור נעדר העונה לשם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.