הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

ויקי סלאבין החליטה לתרום את הארוחה שלה מכרטיס ״תן ביס״| לידתו של מיזם חברתי

ויקי סלאבין, תושבת העיר אשדוד ומנכ״לית של חברת prodops.io החלה יוזמה, אשר לפיה היא ביקשה לתרום את שוברי הארוחות מכרטיס ״תן ביס״ שלה למשפחות ולאנשים עריריים הנמצאים בסיכון בעיר, לאור משבר הקורונה

היוזמה של סלאבין זכתה לחיבוק מצד אנשי הייטק נוספים בעיר, אשר ביקשו להצטרף אליה ולתרום גם את השוברים שלהם מתוך כרטיסי הסיבות וה״תן ביס״.

בעקבות התפשטות מגפת הקורונה ונוכח עבודה מרחוק של אלפי הייטקיסטים והייטקיסטיות לצד יזמים תושבי אשדוד והסביבה, עלתה יוזמה מקומית מצד ויקי סלאבין, אשת הייטק תושבת אשדוד, לתרום את התקציב היומי הניתן לטובת ארוחה, לטובת משפחות ובודדים החשופים לסיכון נוכח המשבר. בימים אלו, רבים מאנשי ההייטק עובדים מהבית ויש ביכולתם להעביר את הארוחות למי שזקוק לכך.

בנוסף, ויקי סלאבין מנכ"לית חברת Prodops.io המספקת פתרונות בתחום תשתיות פיתוח תוכנה בענן וממובילות הקהילה,התגייסה לטובת המסעדנים והפאבים מאזור אשדוד והחלה באיסוף ורישום מסעדנים, המעוניינים לעבוד עם כרטיסי התן ביס והסיבוס. תן ביס וסיבוס מוכרות מאד באזור המרכז ומקיימות הסדרות עם אלפי מסעדות בגוש דן, ואילו באזור אשדוד ישנם מעט מאד הסדרים מול בעלי המסעדות. 

ל״אשדוד היום״ נמסר, כי סלאבין, פועלת בשיתוף ובתיאום עם אגף תעשייה ועסקים קטנים בעירייה. אגף תעשייה ועסקים החל בתהליך מהיר של איסוף נתונים ומי שיפנה לסיבוס ותן ביס בכדי להגיע להסדר עם כמה שיותר מסעדנים מאשדוד יהיו חברי קהילת ההיי-טק. 

לתרומת ההטבות ניתן במרוכז לעשות כאן 

ויקי סלאבין אמרה: "אנו נכנסים לתקופה כלכלית רגישה, בה הכל הולך להשתנות, החל מעבודה מהבית, ועד לצמצום ומיתון שייפגע בכל השכבות במשק. אם יש ביכולתנו לסייע לכל גורם החשוף לסיכון כלכלי נוכח המצב החדש. אנו כקהילת הייטק נסייע נתמוך ונקדם כל יוזמה שתטיב עם המצב הקיים. נשמח אם כל מי שיכול להצטרף, ייתן יד". 

אולי תתעניין ב...

בית הדין לעבודה הורה לעובדי הגוררות לשוב לעבודה סדירה

בית הדין האזורי לעבודה הורה לעובדי סקטור הגוררות בחברת תעבורה ימית אשדוד לשוב לעבודה סדירה …

תגובה אחת

  1. רעיון יפה…כל הכבוד לה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.