הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

התוכי יענקלה שוב הצליח לשמור על שלום בית בין בני הזוג

התוכי "יענקלה" הצליח, ברגע האחרון, למנוע גירושין בין בני הזוג ושלמור על שלום בית. עד לפעם הבאה

הפעם עוכב מתן הגט בבית הדין הרבני, כי האישה שוב לא הסכימה לוותר על התוכי למרות שהבעל הסכים לוותר על הרכב המשותף.

התוכי "יענקלה" ממשיך להיות במרכזו של מאבק גירושין ולמרות התערבות בית המשפט למשפחה, לא מזמן, ואף מינוי מומחה בענין שיקבע האם הילד של בני הזוג זקוק לתוכי כחלק מקשר מיוחד שנרקם בינו לבין התוכי, כעת המחלקות עברה לבית הדין הרבני ומנעה גירושין.

כזכור באחד מסבבי הדיונים בבית המשפט למשפחה עלה לדיון גורלו של התוכי ומי מבני הזוג יקבל אותו לידיו. כל אחד טען לבעלות על התוכי. האב ביקש את התוכי בנימוק כי הוא קשור לתוכי "קשר רגשימיוחד". האישה טענה כי התוכי שייך לה. בית המשפט מינה מומחה לענין.

אחרי הכל הגיעו הצדדים לבית הדין הרבני לקבלת גט. באמצעות עורכת הדין שרין סולן המשיך הבעל לטעון בסבב האחרון, הפעם בפני הדיינים ברבני כי התוכי שייך לו. בבית הדין ציינו הרבנים כי המחלוקת בענין "יענקלה" הועברה לדיון של מומחה שאמור לבדוק את הקשר הרגשי של התוכי לאחד מהצדדים,או לחילופין האם יש בדרישה של אחד מהצדדים מהלך נקמני. 

מדור משפטי – אשדוד היום

עו"ד סולן הדגישה כי המחלוקת הזו מקורה בצורך של הבעל בתוכי, 'לא רק לטובתו'. האישה טוענת מדובר במהלך נקמני כנגדה. הבעל מדגיש כי התוכי עומד במחלקות לא רק בגלל שוויו הכספי ולא רק בגלל הטענה של האב כי הוא קשור אליו, אלא בגלל שהאישה מסרבת לקבל החלטות כאלה ואחרות שכבר סוכמו ובכל פעם מחדש היא מעלה נושאים לדיון שכבר סוכמו.

הדיינים ניסו לפתור את המחלוקת בדרך לגט בין בני הזוג אבל האישה טענה, כי היא נקשרה אל "יענקלה"רגשית. עו"ד סולן טענה כי בבית המשפט למשפחה כבר הסכימה האישה כי התוכי יועבר. בבית הדין הרבני חזרה בה ומתן הגט והדיון נדחה למועד אחר.

תמונה מתוך pixabay

אולי תתעניין ב...

בית הדין לעבודה הורה לעובדי הגוררות לשוב לעבודה סדירה

בית הדין האזורי לעבודה הורה לעובדי סקטור הגוררות בחברת תעבורה ימית אשדוד לשוב לעבודה סדירה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.