הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

הפגנת ההורים בסמוך לבית הספר ״יד שבתאי״: ״לא נאפשר דחיקת תלמידים לטובת החינוך החרדי״

הפגנה גדולה של הורים בסמוך לבית הספר ״יד שבתאי״, במחאה על דחיקתם של תלמידי בתי הספר הממלכתיים והממלכתיים-דתיים לטובת החרדים

הבוקר, יום שישי 20/05/2022 בשעה 07:45 בסמוך לבית ספר יד שבתאי, ברחוב שלמה בן יוסף , נערכת גם בשעה זו הפגנה כמחאה על טענה על דחיקתם של תלמידי בתי הספר הממלכתיים והממלכתיים דתיים אל מחוץ לבתי הספר שלהם.

על פניו נראה, כי לא מדובר על מחאה כנגד חרדים כלל אלא מחאה מול עיריית אשדוד על אודות ההחלטות האחרונות שלה בנושא הקטנת בתי ספר קיימים או אפילו סגירתם ומסירת המבנים לחינוך החרדי.

בתי הספר: יד שבתאי, הראל, עלומים- הם רק חלק מהדוגמאות שהוחלט להקטין מסגרות או לסגור כמו במקרה של ״הראל״ ולמסור לידי החרדים.
מההנהגה ההורים נמסר: ״תלמידים אלה מאבדים כל אחיזה בבתי הספר שלהם. במידה ולא תשתנה מגמה זאת, יישארו הילדים ללא מענה! מוסדות אלה נמסרים לטובת החינוך החרדי העצמאי ללא כל הצדקה, מה שמביא את ילדי הרובע הלומדים במסגרת הממלכתית והממלכתית דתי להישאר ללא מבנים ללמוד בהם.
אנו מבקשים מעיריית אשדוד לשנות החלטה זו לאלתר! הילדים שלנו מסורתיים וחילונים כאחד אינם סוג ב'״.


מאיר פור, יו״ר ההנהגה ההורית בעיר, אמר לאשדוד היום:

״אנחנו מבקשים מעיריית אשדוד לשנות ההחלטה לחצות את בתי ספר ממלכתיים וממלכתיים דתיים ולמסור לחינוך העצמאי החרדי. זו תהיה בכייה לדורות, במידה ולא תשונה ההחלטה לא יהיה מענה לתלמידי הממלכתי והממלכתי דתי, אלה בתי הספר האחרונים ברובע. בתי ספר נסגרו ונמסרו , שיקמים למשל״.

אולי תתעניין ב...

הוארך מעצרו של הצעיר שדקר אתמול איש צוות ב׳בית הדר׳

חקירת אירוע הדקירה אמש במוסד רפואי בעיר אשדוד – בימ"ש השלום האריך הבוקר את מעצרו …

3 תגובות

 1. הגיע הזמן לשים לזה סוף

  למה לעגל פינות?? לקרא לילד בשמו! צריך וחייב לצאת ל-מחאה נגד החרדים- וקודקודיהם בעיריה, כי אופיו של אורח חייהם הוא ביטול והרחקת כל מה שלא עולה בקנה אחד עם דיעותיהם ומנהגיהם. קחו רגע לקרא שוב את המשפט האחרון. יש בו את כל ה״תורה״ על רגל אחת.

 2. בית שמש על הים זה כאן, פשוט לא יתכן שלתושבים הרגילים לא נותנים כלום ולחרדים נותנים הכל…
  משהו רע מאד עובר על העיר הזו בשנים האחרונות, חייבים לשנות כיוון.

 3. האדמור מסוחושב שלי"טא

  אויי הנשים היום הם מופקרות הולכות עם גופיה שבקושי מכסה להם את הציצים הגדולים שנשפכים מתוך הגופיה תוך שהם מבליטים את הפיטמות שעומדות להן אווי שיקצע והמכנס הגינס הקצר שמבליט להם את הטוסיק הקטן והיפה אוי שיקעצע כמה שבאה לי לחבוט בישבן של בחורה ציונית ארורה שתגנח בקול גדול אוי אוי
  לאט לאט אני יפשיט את הבחורות הציוניות מהבגדים ואני יחפון את השידים ואני יוריד להם את התחתון וישחק להם בדגדן הציוני המתוק שלהם עד שהם יגמרו מבלשון החלקלקה החסידית שלי אחכ אני יחדיר בהם את האיבר המין בחסידי שלי חזק בכול החורים אוי אוי דףגיוועלד מה אני יעשה לציונתס הרשעיות השיקצע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.