הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

היכן מתגורר יחיאל לסרי ראש העיר של אשדוד?

לפני מספר שבועות, הגיע למערכת "אשדוד היום" מידע ממקורבים לראש העיר יחיאל לסרי, לפיו ראש העיר לא מתגורר באשדוד.

הטענה נשמעה מופרכת ומוזרה ולכן פנינו,כמו בכל פעם, לקבלת תשובה ברורה מדוברות עיריית אשדוד.

לאחר פרק זמן סביר, במהלכו לא התקבלה שום תשובה ושיחת טלפון הבנו, כי אין בכוונת עיריית אשדוד לתת תשובה היכן מתגורר ראש העיר אשדוד.

נציין, כי מחובת העירייה ומחובתו של ראש העיר להפריך טענה זו, באם איננה נכונה, שכן המחשבה מטרידה רבים מתושבי העיר ויש בה בכדי עניין לציבור.

בימים אלו, קיימות בעיר סוגיות מגוונות לטיפולו האישי של ראש העיר כמו: חוסר ניקיון, סוגיות בטיחותיות ברחובות, פרויקט תחבורה בסדר גודל לאומי, בניית בית חולים חדש ועוד נושאים חשובים שדורשים פיקוח צמוד של ראש העיר. אם אכן נכון הדבר וראש העיר לא גר בעיר, לא מן הנמנע שנושאים אלו יטופלו הרבה פחות טוב והרי הציבור הצביע ובחר בראש העיר בשביל שיטפל בבעיותיו ויהיה נציגו.

ידוע, כי ראש העיר רכש דירה בפרויקט המגורים של הקבלן יהודה אמסילי ברובע המע"ר וידוע, כי נגד הקבלן אמסילי תלוי ועומד בימים אלו כתב אישום, לפיו הוא נאשם,בין היתר, במתן שוחד לנבחרי ציבור. בניין המגורים בו רכש ראש העיר דירה למגורים – נעצרה בנייתו והוא עומד,בימים אלו, כאבן שאין לה הופכין.

מקורבים לראש העיר מסרו למערכת אשדוד היום, כי "לפי מה שאנחנו יודעים, ראש העיר גר בפתח- תקוה ביחד עם אשתו החדשה, בבית שלה. לא ברור למה הוא בחר לגור מחוץ לעיר. יש הרבה נושאים חשובים לטפל בהם ואפילו על פי החוק ראש העיר לא יכול להיבחר אלא רק אם הוא גר בעיר".

מערכת "אשדוד היום" הפנתה את השאלה המטרידה רבים לשר הפנים מר אריה דרעי:

עבור: כבוד שר הפנים אריה דרעי הי"ו

הנדון: זכות הציבור בעיר אשדוד לדעת היכן מתגורר ראש העיר יחיאל לסרי

  1. לפני מספר שבועות, מקורבים לראש העיר אשדוד יחיאל לסרי, פנו למערכת "אשדוד היום" עם הטענה, לפיה ראש העיר אשדוד איננו מתגורר בעיר אשדוד מזה תקופה.
  2. מערכת "אשדוד היום" פנתה באופן מסודר לדוברות עיריית אשדוד וזו לא החזירה תשובה לשאלה.
  3. בשיחה של הח"מ עם דוברות עיריית אשדוד הבוקר הבנתי, כי אין בכוונת העירייה לספק תשובה לתושבי העיר אשדוד לשאלה הפשוטה: היכן מתגורר ראש העיר?.
  4. אציין, כי שאלה זו הינה חשובה מאוד, שכן בעיר אשדוד קיימות בעיות ממגוון סוגים כמו: חוסר ניקיון, סוגיות בטיחותיות ברחובות, פרויקט תחבורה בסדר גדול לאומי בניית בית חולים חדש ועוד נושאים חשובים שדורשים פיקוח צמוד של ראש העיר. אם אכן נכון הדבר וראש העיר לא גר בעיר, לא מן הנמנע שנושאים אלו יטופלו הרבה פחות טוב והרי הציבור הצביע ובחר בראש העיר בשביל שיטפל בבעיותיו ויהיה נציגו.
  5. אודה למעורבותך האישית בנושא ומתן תשובה ומידע לתושבי העיר אשדוד לשאלה פשוטה זו המטרידה רבים מהם.

בכבוד רב, תודה והערכה,

תמי אברהמי

עורכת ומו"ל אשדוד היום

העיתון הדיגיטלי שמגיע אליכם בלחיצת כפתור

 

 

 

 

 

אולי תתעניין ב...

הלב נשבר: הלכה לעולמה שחף אפרת פלד

שחף האהובה על כל מי שזכה להכירה הלכה לעולמה היום והיא רק בת 50 שחף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.