הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

הדלפות: זה המכתב אשר גרם מבוכה למנכ״ל העירייה אילן בן עדי

״הדלפות למערכת״: זה המכתב אשר מצא לנכון מנכ״ל העירייה אילן בן עדי להוציא למנכ״ל ים של החברות העירוניות ולטענתו אף הביכה אותו

מנכ״ל עיריית אשדוד אילן בן עדי אחראי מתוקף תפקידו גם על החברות העירוניות ובכלל זה גם על המנכ״לים שלהן. ביממה האחרונה, הוציא מנכ״ל העירייה הנחיה לכל המנכ״לים של החברות העירוניות אשר על פיה הם מחוייבים להתייצב לדיונים במועצת העיר. לטענתו בן עדי, עצם הוצאת הנחיה זו מביכה אותו.

להלן המכתב של מנכ״ל עיריית אשדוד אילן בן עדי אשר הודלף למערכת ״אשדוד היום״:

למנכל"י החברות העירוניות בוקר טוב…..
 
בעת האחרונה ,סיגלו להם חלק ממנכל"י החברות העירוניות מנהג שלילי, במסגרתו הם אינם מגיעים לדיונים במועצת העיר ,בנושאים שבתחום אחריותם בכלל ובעת דיון בדוחותיהם הכספיים בפרט..
 
וכך , מוצאים עצמם חברי המועצה מקבלים תשובות מנציגים שנשלחו במקום המנכ"ל ,או חמור מכך מנותני שירותים שהם עצמם אינם  עובדי החברה העירונית….
 
להפסקת נוהג זה לאלתר, הוחלט אתמול ע"י ראש העיר כי חלה חובת נוכחות של מנכ"ל החברת/התאגיד העירוני ,בעת דיונים במועצת העיר בנושאים שבתחום אחריותו בכלל ,ובעת דיון בדוחות הכספיים של החברה אותה הוא מנהל בפרט….
 
למניעת אי הבנות מיותרות ,אני מוצא חובה לעצמי להודיע שמנכ"ל שלא ינכח בעת דיונים שעל סדר היום שלהם יהיו הדוחות הכספיים שלו …הרי שמועצת העיר תסיר הדיון בדוחותיו של המנכ"ל שייעדר מהדיון והוא יידרש לתת הסברים לאי קיום ההנחיה….
 
עצם כתיבת ההנחיה הזו מיותרת ומביכה אותי ,ולא היינו צריכים להגיע לכדי כך ,לולא אותם מנכלי"ם שעושים שבת לעצמם….ואני תקווה שתיקחו אל ליבכם הנחיה זו ותמלאו אותה במלואה ובנפש חפצה ….
 
תחולת ההנחיה מידית והיא תחול החל מהמועצה הקרובה ביום ד' הבא עלינו לטובה הוא ה-7/7/21….
 
אבקש מהמנכלי"ם לאשר קריאת ההנחיה….
 

אולי תתעניין ב...

קווי לילה חוזרים לפעול- הפרטים המלאים

הודעה חשובה לצעירים ולהורים: קווי לילה חוזרים לפעול בחופשת הקיץ משרד התחבורה משיק מחדש את קווי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.