הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

ביזאר בתנופה: כנפו מְכַתֵּת רגליים;לסרי עוצם עיניים

בשבועות האחרונים, התרגלנו לראות את ממלא מקום ראש העיר – גבי כנפו – מְכַתֵּת רגליו בסיורים במרכזונים המסחריים ברחבי העיר. מדוע ד"ר לסרי לא מצטרף לסיורים? שאלה עלומה ומה שבטוח – התנהלות מעט מוזרה…

מי שמע על קמפיין בחירות, אשר מטרתו היא בעיקר להריץ מועמד לראשות העיר, רק שאת המועמד התושבים פשוט לא יכולים לפגוש? בזמן ששלושת המועמדים האחרים:  לחמני – כצנלסון – גלבר עושים מאמצים עילאיים לפגוש כמה שיותר תושבים, משיבים לשאלות לא פשוטות ועומדים נמרצים בחוגי בית, נראה, כי ד"ר לסרי לא מוצא לנכון לפעול כך ובוחר בדרך אחרת.

מזה כעשור, שיחיאל לסרי נמצא בתפקיד ראש העיר וכבר מההתחלה, החליט לסגור את לשכתו בפני הקהל הרחב. ימי קבלת קהל לא זכורים אצלו, בוודאי לא בשנים האחרונות וכל ניסיון של יועץ זה או אחר לגרום לו לפתוח את לשכתו בפני הציבור שבחר בו לתפקיד, נענו בשלילה על ידו.

האם תושבי העיר מרוצים מכך? סקרים מראים, כי עיקר אי שביעות הרצון של תושבי העיר אשדוד נובעת מחוסר יחס לתושב. מבינים? בתל אביב בוכים על דו"חות משמעותיים; כאן באשדוד – אוכלוסיה שכל כולה לב אחד גדול – לא מלינים אלא על יחס… גם לסרי חשוף למידע המשתקף מהסקרים ואף הוא יודע שזה המצב. אם כך, מדוע לא פותרים את החוסר הזה, לפחות בקמפיין הבחירות?

מזה מספר שבועות, שאנו במערכת 'אשדוד היום' מסקרים את סיוריו של כנפו בעיר הגדולה אשדוד, ורואים שבוע אחר שבוע, כי ראש העיר נעדר מהסיורים בעיר.

כאן בתמונה מהיום (שישי), אנחנו רואים את גבי מצטלם על רקע ברכה שנכתבה לראש העיר…

היתכן, כי מדובר בהחלטה מודעת לשלוח את כנפו לחזית ואת לסרי לְהַסְווֹת במידת מה?  מה יש בו בכנפו, שחושבים שימצא חן בעיני התושבים יותר מלסרי?

במהלך הסיורים, ניתן לצפות בכנפו מלווה בקבוצת תומכים לא גדולה במיוחד, אבל חשוב מזה כנראה – מאובזרת כנדרש בחולצות, רמקול נייד, מדבקות ועוד. כנפו עוצר ומשוחח עם התושבים, מנסה להשיב לשאלות העוברים והשבים וחשוב לא פחות – נוגע באנשים. האם זה יכפר על שנים ארוכות של הסתגרות בקומה ה-5? לא נותר עוד זמן רב כדי לדעת.

כנפו עם הפעיל הצמוד אורן סרויה:

מילה ליועצים מהמערכת: 

תושבי העיר אשדוד ראו ופגשו את ראש העיר מעט מאוד במהלך העשור האחרון. התקווה של תושבים רבים בעיר היא לפגוש את ראש העיר, אפילו במקרה, לפחות במהלך קמפיין הבחירות ובסמוך לו. אם קיימת אסטרטגיית הסוואה כלשהי, הרי שבאשדוד זה עלול להזיק ולא להועיל לראש העיר.

 

 

אולי תתעניין ב...

סיוע באיתור נעדר בסיכון – רונן גרוס

סיוע באיתור נעדר בסיכון – רונן גרוס משטרת ישראל מבקשת סיוע באיתור נעדר העונה לשם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.