הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

'אשדוד בתנופה' – בלונדון?

בשבועות האחרונים, תושבי העיר עדים לקמפיין הבחירות של ראש העיר, כאשר הוא מנסה לגרוף קולות לראשות העיר, על אף מצבו בסקרים ובדעת הקהל ככל שהיא משתקפת ברשתות החברתיות, לצד רצון לכמה שיותר נציגים במועצת העיר

רשימתו 'אשדוד בתנופה' מונה כיום 3 נציגים במועצת העיר, הוא ביניהם, כאשר זכורים לכולנו הימים המתוחים לאחר הבחירות בשנת 2013 והמתנה לספירת קולות החיילים ורק אז הוכרז על המנדט השלישי למועצה. הפעם, גבי כנפו לא לקח סיכון ודרש להיות מספר 2 במועצה, ולמעשה, להחליף מקומות עם יהודה פרנקל שעבר למקום ה-3. דרישתו זו של כנפו נענתה בחיוב ע"י לסרי.

לפני מספר ימים, ככל הנראה כחלק מקמפיין הבחירות, הוסיף כנפו לתמונת הרקע שלו בעמוד הרשמי, את הפיצ'ר התומך ביחיאל לסרי לראשות העיר.

התמונה המעודכנת, כפי הנראה, צולמה בלונדון… על רקע הלונדון איי. נחזור על זה שוב – חלק מקמפיין הבחירות של כנפו, מציג תמונה שלו *בלונדון* וקורא לאנשי העיר *אשדוד* לתמוך בו. מבולבלים? גם אחד המגיבים בפוסט של כנפו, אשר מצא לנכון להעיר לו על כך:

 

 

תמונה מתוך: Shutterstock – לונדון איי

תמונה של גבי כנפו מתוך עמוד הפייסבוק שלו, כפי שפרסם לפני מספר ימים:

 

מדוע בחר גבי כנפו לפרסם את הודעת התמיכה על רקע התמונה שלו בלונדון? האם הדבר מעיד על יחסו לעיר או למי מתושביה? נציין, כי כנפו מקפיד לפגוש תושבים בלשכתו וכן, כפי הנראה, בעל יכולת לעמוד מול ביקורת הנשמעת לעברו, שלא כמו פוליטיקאים מקומיים אחרים, ובכל זאת, פרסום הודעת התמיכה על רקע לונדון מותירה סימני שאלה בנוגע לתנופה בה נמצאת *אשדוד*… אחרי שראינו את ראש העיר מתחתן  *בתל אביב* ורק לפני כשבועיים, חוגג את יום הולדתו במלון *בהרצליה*, קיווינו שלכל הפחות בקמפיין הבחירות תהיה התייחסות וגאווה כלפי העיר אשדוד, אותה הם מנהלים בעשור האחרון.

 

גבי כנפו לא מסר את תגובתו וככל שימסור, הרי שזו תפורסם במלואה. 

אולי תתעניין ב...

סיוע באיתור נעדר בסיכון – רונן גרוס

סיוע באיתור נעדר בסיכון – רונן גרוס משטרת ישראל מבקשת סיוע באיתור נעדר העונה לשם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.