הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

אין בשורה: יחיאל לסרי ממחזר הישגים מהקדנציה הקודמת; טרם הוצגה נציגות נשית

הערב (יום שני), 30/7/18, נפתח מטה הבחירות של ראש העיר יחיאל לסרי בנוכחות עשרות תומכים

הערב, בנוכחות עשרות תומכים, נפתח מטה הבחירות של ראש העיר יחיאל לסרי ועוזרו גבי כנפו. כפי הנראה, צפי ההגעה היה גדול מהנוכחות, שכן מתוך עשרות הכיסאות נותרו כמה ריקים.

את פניי (תמי אברהמי/עורכת ראשית "אשדוד היום") קיבל ממלא מקום ראש העיר גבי כנפו ודרש ממני להסתלק מהמקום: "לא הוזמנת ואם הוזמנת אז זה בטעות. אני מבקש ממך ללכת את לא רצויה כאן", אמר והזכיר לנו עד כמה הג'נטלמניות היא ממנו והלאה. מילים קשות, שלא אומרים גם לזר ברחוב , מצא לנכון גבי כנפו להשתמש מולי ואף לאיים להזמין לי משטרה אם לא אעזוב את המקום.

כמובן לא עזבנו את המקום ועל כן קוראי "אשדוד היום" זוכים לקבל את המידע העדכני ביותר ממקור ראשון, כולל שידור חי מהקבוצה (בלחיצת כפתור כאן)

גיא סער, פעיל הציבור, תכנן להגיע לפתיחת המטה, אך גורמים ביטחוניים, לטענתו, דרשו ממנו לא להגיע:

התנהלות הגורמים השלטוניים מעוררת תהיות רבות: האם מטה הבחירות הוא לא חלק מהמרחב הציבורי? האם ניתן למנוע מאנשים להגיע למטות הבחירות כאוות נפשם? האם גורמים במטה הבחירות של לסרי-כנפו פנו למשטרת ישראל בבקשה למנוע מפעילי ציבור להגיע לפתיחת המטה? האם דרישה זו לגיטימית? האם ייתכן שיש אנשים, שמקושרים למשטרת ישראל ברמה כזו שמתקשרים לפעילי ציבור ומבקשים מהם לא להגיע? נפנה בשאילתא גם לגורמי משטרת ישראל וליועץ המשפטי לממשלה, בשביל לקבל תשובות בנושאים אלו.

כאשר עלה לסרי, לקול תשואות קהל הנוכחים במטה, הציג את ההישגים שלו, הרבה מהם קשורים לקדנציה הקודמת, אחרים כדוגמת בית החולים אומנם אירעו בקדנציה הנוכחית, אך שותפים לה גורמים רבים, אותם לסרי כלל לא מצא לנכון להזכיר ולו במעט.

בשורה התחתונה – מטה הבחירות של לסרי-כנפו לא הציג שום בשורה חדשה או מרעננת, לא טרח להציג נציגות נשית ברשימה על אף ההצהרות, כי במקום הרביעי תוצב אישה. מה שבטוח הוא, שמטה לסרי-כנפו יצטרך לעבוד קשה מאוד על מנת להגיע להישגים מרשימים, שכן ציבור גדול ורחב כבר איננו איתם; החרדים – בפלגים מסוימים טרם הצהירו על תמיכה בהם ובאופן הזה, קשה מאוד לראות כאן ניצחון.

הימור שלנו ב"אשדוד היום" – סיבוב שני ובו, על פי הסטטיסטיקה הארצית מתוך 10 ראשי עיר מכהנים, בסביבו השני 8 מפנים את השלטון למועמד רענן חדש. האם זו תהיה התוצאה גם באשדוד?

צילום: "אשדוד היום"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אולי תתעניין ב...

הלב נשבר: הלכה לעולמה שחף אפרת פלד

שחף האהובה על כל מי שזכה להכירה הלכה לעולמה היום והיא רק בת 50 שחף …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.