הלן גלבר
יו״ר הסתדרות לאומית - יואב שמחי ויו״ר ארגון הנמלים ומחוז דרום - אלון חסן מברכים את עובדי הנמל ומשפחותיהם, תושבי אשדוד והסביבה, בשנה טובה ומבורכת. שנת הצלחה ונתינה.
דף הבית > פניות לראש העיר > מדוע בחר ראש העיר להתעלם מפנייתו של כצנלסון?

מדוע בחר ראש העיר להתעלם מפנייתו של כצנלסון?

שמעון כצנלסון
שנה טובה לעיר אשדוד

קמפיין בחירות 2018 התחיל מוקדם מהצפוי וצופן בחובו מגוון רב של תרגילים פוליטיים.

יו"ר האופוזיציה שמעון כצנלסון החתים בשבוע שעבר תשעה חברי מועצה על בקשה לכינוס ישיבה שלא מן המניין על מנת לדון בחוק עזר עירוני ל"פתיחת בתי עסק וסגירתם (1976)".

לדברי כצנלסון, ראש העיר יחיאל לסרי החליט שלא להגיב לבקשה וזאת בניגוד גמור לפקודת העיריות אשר מחייבת את ראש העיר לכנס את הישיבה תוך שבעה ימים מהגשת הבקשה בכתב.

שמעון כצנלסון – המועמד לראשות העיר

בעקבות זאת, פנה שמעון כצנלסון באמצעות עורך דינו לממונה על המחוז של משרד הפנים בדרישה לכנס את הישיבה ולקיים את הדיון על פי חוק. על כך אמר כצנלסון: "העירייה היא לא עסק פרטי של לסרי. ברגע שהוא לא מכבד את החוק ואת חברי המועצה, אנחנו נפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו על מנת שהדברים יתבצעו כדין. את התושבים זה לא צריך לעניין. הגיע הזמן לקיים דיון רציני בנושא ואנחנו לא ניתן לו להתחמק מזה".

כצנלסון התייחס גם לנושא הפסקת מתן הדוחות לעסקים הפתוחים בשבת. "אני שמח שעכשיו לא נותנים דוחות לעסקים בשבת. אבל מה יהיה אחר כך? אסור לנו להירדם על המשמר ולאפשר ללסרי לחזור ולחלק דוחות כשירגיש שהלחץ ירד. כרגע, אנחנו חייבים להמשיך ולטפל בנושא ברמה העירונית בתוך מועצת העיר".

העתק מהמכתב שנשלח:

בדוק גם...

צעירי העיר מתעוררים וקוראים לשינוי בשלטון| מי העיר את הדב?

כנס צעירים מוצלח נערך אתמול בפאב ה'אקסנטו' באזור התעשייה בעיר הרבה תום לב היה אתמול …

שינוי גודל גופנים