הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

400 משתתפים בטריאתלון העירוני| גלריית תמונות 📷

טריאתלון 2019 המהווה שיתוף פעולה בין איגוד הטריאתלון הישראלי לבין רשות הספורט העירונית הסתייים הבוקר. הטריאתלון אשד החל בחוף הריוויירה הדרומי של העיר וכלל את שדרות משה דיין עד כיכר המפרשים (סלוניקי) היווה עבור המשתתפים במרוץ הקשה הזה סוג של נחמה. אשדוד היא אחת הערים הנוחות והמתאימות ביותר לסוג כזה של תחרות. הוא מכיל את כל היתרונות בין היתר שדרה רחבה דו כיוונית עם קירבה ממשית לים המתאימה למקצה הריצה והרכיבה כמו כפפה.

מנכ״ל רשות הספורט מר יורם אסרף הזניק את היציאה לדרך.

כ-400 משתתפים הגיעו מכל פינה פינה בארץ לקחת חלק באירוע המדהים הזה, החל מנוער איכותי ועד לגילאי העשור השביעי, אין מילה אחרת לתאר את האירוע מאשר חגיגת ספורט אמיתית.

המסלול אשר קוצר בגלל היום הבעייתי בין כיפור לסוכות איפשר לפתוח את הצד הצפוני של כיכר המפרשים, מידי שנה ממשיך המסלול בצורה ישרה עד חוף לידו אך ברשות הספורט היו קשובים לציבור, במקום זה התבקשו לעשות רכיבה כפולה עד המפרשים וחזרה.

ההזנקה לטריאתלון היתה עם אור ראשון לאחר סידורי המצופים במים בשעה 06:45 המסלולים חולקו לכמה וכמה קטגוריות וכל קטגוריה הוזנקה במרווחים של 10 דקות האחת מהשנייה.

מראות מיוחדים שניתן היה לראות היו ספורטאים וספוראיות עם מוגבלויות כאלה ואחרות מתגברים ועושים מסלול שגם צעירים בריאים לא יכולים לו. הרוח הספורטיבית בתחרויות כמו טריאתלון מביאה את השיא של קצה גבול היכולת ומי שבא וראה מקרוב יכל גם להעריך.

טבלת הזוכים בכל הקטגוריות תעלה בהמשך.

צילום: דודו קקון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.