הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

4 שנות מאסר נגזרו על הרב יהודה בן דוד בגין מעשים מגונים כלפי שלוש אחיות קטינות בבית הכנסת

בית המשפט המחוזי בבאר-שבע  גזר על הרב יהודה בן דוד,בן 70, עונש של 4 שנות מאסר בפועל בגין ביצוע עבירות של מעשים מגונים כלפי שלוש אחיות בנות משפחה אחת, בהיותן קטינות. בנוסף, פסק ביהמ"ש כי הנאשם ישלם למתלוננות פיצוי בסכום כולל של 150,000 ש״ח.

הנאשם כבר הורשע בעבר, בשנת 1997, בעבירה של מעשה מגונה בכוח, בגינה נדון לתקופה של 5 חודשים לריצוי בעבודות שירות.

הנאשם הורשע לאחר ניהול הוכחות כאמור בביצוע עבירות של מעשים מגונים כלפי שלוש קטינות בנות 8,12 ו-14 עת הגיעו לבית הכנסת עם בני המשפחה. הנאשם ביצע את המעשים בחמש הזדמנויות שונות החל משנת 2012  סמוך למשרדו בבית הכנסת.

בשלב הטיעונים לעונש, ציינה עו"ד רחל אטיאס מפרקליטות מחוז דרום, כי ״המעשים בוצעו ע"י הנאשם בבית הכנסת – מקום הקדוש עבור המתלוננות ובני משפחתן. הנאשם לא בחל ביום בשבוע ואף לא בשעות משעות היממה לביצוע מעשיו ואף היה שולח למתלוננות הודעות כתובות בשעות הקטנות של הלילה".

בית המשפט, על ידי כבוד השופט יואל עדן, גזר, כאמור, על הנאשם עונש מאסר בפועל של 4 שנים, מאסר על תנאי ופיצוי כולל למתלוננות בסך של 150,000 ₪.

בית המשפט ציין בגזר דינו, כי הנאשם, המשמש כראש בית כנסת, ניצל את מעמדו כלפי המתלוננות וכלפי הוריהן, ההערצה כלפיו והתלות בו לביצוע מעשיו.

תמונה מתוך pixabay

2 תגובות

  1. הרב יהודה צדיק גדול וכול מה שהוא עשה לבנות הכול לשם שמים ויש כוונות קדושות גם אם זה נראה כסטיה הוא קודש קודשים הוא עושה את זה בקדושה כול הפגיעה המינית זה בקדושה

  2. הרב בן דויד צדיק קדוש
    אתם כופרים רמאים עד שלא תקבלו יסורין קשים לא תמותו .עיתונאים שקרנים ומסריחים עדיף שתחליפו מקצוע
    שתמותו בשלום ולא ברע

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.