35 ילדי גן נמצאים 4 ימים ללא מזגן וללא טיפול

35 ילדי גן עירוני נמצאים בו בארבעת הימים האחרונים ללא מזגן פועל

מזג האוויר השרבי הכביד על כולנו בימים האחרונים. על ילדי גן "יהלום" ברובע טו' אשר נמצאים מזה 4 ימים בגן הילדים ללא מזגן, ההכבדה הייתה כפולה ומכופלת

עומסי חום גבוהים נרשמו בימים האחרונים באשדוד וילדי גן "יהלום" ברובע טו' נותרו ללא מזגן כבר ארבעה ימים. מיותר לציין, כי בחום הנוכחי קשה מאוד להפיק תועלת או תפוקה חינוכית עם ילדים אשר החום מציק ומפריע להם במהלך כל היום.

בפנייה למערכת "אשדוד היום" של אמא לילדה בגן הילדים נאמר, כי נעשו פניות לכל הגורמים הרלוונטיים במנהל החינוך אשר לא העניקו מענה לבעיה עד כה.

כידוע לכולנו, לפי ספר התקציב של עיריית אשדוד לשנת 2018, לא נראה לעין מחסור בתקציב ויעידו על כך גם הפסטיבלים אליהם אנחנו מוזמנים כמעט מדי שבוע. מזגן לכיתות הגן ובתי הספר הוא מזמן לא בגדר מותרות אלא חובה שלנו כהורים לדאוג לכך וכעירייה ליישם את החובה הזו המוטלת עליה.

מה יהיה לאריה מימון – ראש מנהל החינוך בעיריית אשדוד להגיד על הדברים? ככל שיעביר את דבריו הרי שיפורסמו במלואם. בכל אופן, עושה רושם, כי מדובר בכשל ביצועי שאסור לתת לו להמשיך לקרות לא בגני הילדים ולא בבתי הספר או בכל מוסד חינוכי אחר. עיריית אשדוד חייבת לשנס מותניים ולהשתדל יותר בכל הקשור לילדינו.

עיריית אשדוד סירבה להגיב לדברים וככל שתעביר את תגובתה הרי שזו תפורסם במלואה.

אולי תתעניין ב...

נמל אשדוד: מפגש היסטורי של מנהלי העבודה לדורותיהם

חברת נמל אשדוד קיימה בשבוע שעבר מפגש ייחודי של מנהלי העבודה בנמל לדורותיו. במפגש החגיגי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים