167 אלף ש"ח פיצוי לתלמיד שנפצע מחוץ לכתלי בית הספר

תלמיד מאשדוד שנסע עם משפחתו לאירוע בירושלים ונחתך  בידו, יקבל פיצוי בסך 167 אלף ₪ מפוליסת ביטוח תלמידים. כך עולה מהסכם פשרה שנחתם בשבוע שעבר עם חברת כלל שמבטחת תלמידים בפוליסת תאונות אישיות בעקבות תביעה שהגישו בשם התלמיד, עורכי הדין גיל וניצן הראל.

 

מהתביעה עולה כי לפני שלוש שנים כשהתלמיד היה בן 12  הוא ניסה להיכנס בשעת ערב מוקדמת למבנה בו התקיים אירוע שבת חתן וכשניסה לפתוח את הדלת, נשברה דלת הזכוכית  ושברי זכוכית גרמו  לו חתכים מרובים בשורש כף יד שמאל.

בעקבות התאונה הנער פונה באמבולנס  לבית חולים הדסה עין כרם שם עבר ניתוח בהרדמה מלאה בניסיון לאחות הגידים שנקרעו. מאז התאונה התלמיד  סובל מחתך בשורש כף יד שמאל שהינה ידו הדומיננטית, גידים קרועים עם חשד לפגיעה עצבית, תחושה ירודה, כאבים והגבלה בתנועה של כף יד ואצבעות שמאל. הוא  מתקשה באחיזה, כיפוף האצבעות, הרמת משאות, וביצוע כל פעולה עדינה או בסיסית עם יד שמאל כגון כיפתור חולצה, ניגון באורגן וקשירת שרוכים. בנוסף, הוא נותר עם  צלקת כואבת, רגישה מאוד המכערת בכף יד שמאל.

עורכי הדין גיל וניצן הראל העוסקים בנזקי גוף, טענו בתביעה כי על פי הפוליסה התלמיד זכאי ל-800 דולרים עבור כל אחוז נכות ו-20 דולרים על כל יום שהוא והוריו נעדרו מביה"ס או מהעבודה. מומחה קבע שיעור נכות של מעל 50 אחוזים בגין שיתוק בעצב המדיאני, והגבלה של יישור מפרק האגודל.

כאמור במסגרת הסכם הפשרה שנחתם בשבוע שעבר, חברת כלל המנפקת פוליסת תאונות אישיות תלמידים, שילמה פיצוי בסך 167 אלף שקלים.

עו"ד גיל הראל: "הורים רבים לא יודעים לכן חשוב לציין כי פוליסת ביטוח תאונות אישיות של תלמידים שהיא פוליסת חובה במסגרת תשלומי הורים, מכסה כל נזק שייגרם לתלמיד בשעות הלימודים, מחוץ לשעות הלימודים ואפילו בחו"ל".

 

 

 

אולי תתעניין ב...

נמל אשדוד: מפגש היסטורי של מנהלי העבודה לדורותיהם

חברת נמל אשדוד קיימה בשבוע שעבר מפגש ייחודי של מנהלי העבודה בנמל לדורותיו. במפגש החגיגי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים