הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

״שמחת עניים״: נוכחות דלילה אתמול בפסטיבל ״חלון לים התיכון״

פסטיבל ״חלון לים התיכון״ מתקיים כבר יותר מ-20 שנה בעיר אשדוד ומושך אליו, מדי שנה, אלפים רבים מתושבי העיר והסביבה. אכזבה למארגני הערב נרשמה אתמול (רביעי), כאשר הפסטיבל זכה לנוכחות דלילה של תושבים, באופן יחסי לשנים עברו

נוכחות מצומצמת בפסטיבל ״חלון לים התיכון״ הפופולרי בדרך כלל ואהוב במיוחד על ידי תושבי העיר. מדובר בפסטיבל, אשר נערך מדי שנה במשך כ-20 שנה כבר ומושך אליו תושבים רבים מהעיר ומהסביבה. אתמול (רביעי), כאמור, זכה הפסטיבל לנוכחות קטנה יותר מהרגיל.

מה הסיבה לכך שתושבי העיר הצביעו ברגליים ובחרו לא להגיע לפסטיבל? האם מדובר בשובע של התושבים מהופעות והפסטיבלים? האם התושבים מנסים להעביר מסר לקברניטי העיר להשקיע בנושאים העיקריים בעיר ולא במופעים, הנותנים הנאה רגעית בלבד? האם תושבי העיר מנסים לרמוז להנהלת העיר, כי הבזבוז הרב על מופעים איננו לטעמם? היתכן שתושבי העיר בחרו שלא להגיע עקב בחירת אומנים לא לטעמם?

בהופעה אתמול הופיעו: נועה קירל, אביב גפן ועדן חסון – בסדר הזה. מטעם הנהגת העיר לא עלה איש לברך או לנאום. מי שהנחה את הערב היה יוסי עטר, אשר עד היום לא ברור תחת איזה מכרז הוא עובד וכל הניסיונות של מערכת ״אשדוד היום״ מול העירייה לגלות, עלו בתוהו.

הערב (חמישי) יופיעו סטפן, סטייק ובן אל ואיתי לוי.

אולי תרצו לקרוא גם את הכתבה (בלחיצת כפתור):

״לחם ושעשועים״: תכניית קיץ מפוארת על חשבון הבעיות המהותיות בעיר?

3 תגובות

 1. כמה שטויות אתם כותבים ביחד
  התחלתי לקרוא וחיפשתי איך הפעם תהפכו את זה נגד ראש העיר
  ואיזה פלא מכלום פתאום עשיתם פרסה וייאאללהה עליהום על העיריה
  אף אחד לא התכווין כלום ולא באנו כי זה לא מיוחצן כמו שצריך ולא עושים מזה באז לכן באים רק חלקית אם זה היה מופע כמו יום העצמאות עם הרבה רעש היו באים
  אבל תפסיקו להפוך כל דבר נגד העיריה

 2. בסך הכל מציינים עובדות 🤷🏽‍♀️ לא נגד אף אחד

 3. למה לא באים? כי מביאים כל שנה אותם זמרים חצופים שסגרו הסכם ל-5 שנים להופיע בכל החגים באשדוד כל חודש. מקבלים עשרות אלפי ש"ח על כלום. נמאס לראות אותם פרצופים. פעם היו הופעות של זמרים שונים וטובים. היום לא מעניין ורק בזבוז כספי התושבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.