הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

״המקומיות״ הגישו הצעה לסדר: הקמת פורטל להורים לפעוטות ״דיגיטף״

לא רק בתל אביב – בזכות המקומיות בקרוב גם הורים אשדודיים יוכלו ליהנות משירותי דיגיטף- פורטל מקומי אשר יאגד בתוכו את כל המידע וההטבות המיועדות להורים לפעוטות

״המקומיות״, בראשות ד״ר אפרת אוחיו, ממשיכות להפתיע אותנו ביוזמות החדשניות לטובת ההורים והמשפחות הצעירות באשדוד. נראה, כי תחום הגיל הרך באשדוד מעולם לא ידע כזו תנופה והתחדשות מאז נכנסו אליו בסערה המקומיות. רק לאחרונה יזמו כאן בעיר פרויקט חדשני של הפעלת קייטנות עירוניות איכותיות בחודש אוגוסט – פרויקט שזכה לביקוש רב ומסתיים בימים אלו עם טעם של עוד. במקביל, הן מקדמות מיזם שמייצר המון באזז בקרב הורים צעירים בעיר – גן עם אמאבא! מסובסד ועירוני, מיועד עבור פעוטות שאינם הולכים למסגרת מסודרת.

בישיבת המועצה הקרובה יגישו המקומיות הצעה לסדר היום בנוגע להקמת פורטל חדשני להורים לפעוטות – דיגיטף. דיגיטף הוא פורטל מידע והטבות להורים לילדים בגיל הרך, הפועל בהצלחה רבה בתל אביב והמקומיות הולכות לייבא אותו אלינו לאשדוד. כמו כן, יונפק כרטיס דיגיטלי להורים לפעוטות בני 0-3 תושבי אשדוד שיאפשר להם ליהנות מכל מה שיש לפורטל להציע – שירותי בריאות, חינוך, אירועי פנאי, הטבות ועוד.

במציאות הקיימת היום נתונים אלו פרושים במקורות מידע שונים ואינם מאוגדים ולכן אינם מאפשרים ניצול מקסימלי על ידי התושבים.

להלן ההצעה לסדר היום אשר הוגשה על ידי חברת המועצה אפרת אוחיון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.