הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

״איך יכול להיות שבמשך שנים העירייה שלנו עובדת עם אותם ספקים /חברים קבועים בתחום האירועים?״|טור דעה מאת יניב יצחק

טור דעה מאת: יניב יצחק, תושב העיר.

שלום לכולם.אתחיל בסליחה על החפירה ושאני מבקש שתקדישו כמה דקות מזמנכם לנושא חשוב שחורה לי ויושב לי בלב במשך 8 שנים.
זו פעם ראשונה שאני יושב ורושם בפייסבוק משהו אישי ועוד בשעה כזו,הגיע הזמן לפרוק!!!
הקדמה קצרה למי שלא מכיר אותי,
אתחיל בזה שנולדתי באשדוד לפני 38 שנה ושתמיד הייתי אשדודי גאה(רק אשדודי יבין זאת) שיש בבעלותי חברת הפקות בשם לייזר קומבאט, אטרקציה מטורפת ובלעדית בארץ לאירועים.
במגוון לקוחותנו:קוקה קולה אינטל משטרת ישראל צהל מגוון חברות הייטק וכמובן מגוון רחב של ערי נוער ברחבי הארץ.(80%מהעבודה בקיץ) ולא חסר עבודה, מוזמנים לעקוב אחרינו(פרסומת סמוייה על הדרך😉).
מבחינתי יש לי את העבודה הכי טובה בעולם ואני מרגיש בסוג של שליחות בלגרום לילדים לשמוח,
כי אין בעולם שכר וסיפוק כמו שמחה של ילדים וזה פחות או יותר גם המוטו שלי לחיים תעשה טוב תחשוב טוב יהיה טוב.
במשך 8 שנים של נסיונות לעבוד גם עם הנוער בעיר שלי החלטתי לוותר על הנסיונות והבנתי שבעירייה שלי הכל תפור למקרובים.
בתור אשדודי שמתעסק בתחום הפקת האירועים 15 שנה וברשותי אטרקציה ייחודית בארץ שעובדת כל יום בעיר נוער בעיר אחרת חוץ מאשדוד.
כמה שאלות שמדירות שינה מעייני:
איך יכול להיות שמישהו בכיר בעירייה "מבקש" מהמתנסים לעבוד עם קרוב משפחה שלו?
איך יכול להיות שבמשך שנים העירייה שלנו עובדת עם אותם ספקים /חברים קבועים בתחום האירועים?
ומתי מישהו שם למעלה יבין שבמקום להשקיע מיליונים באותם הופעות ובאותו קונספט שנה אחרי שנה שרוב המשתתפים הם תושבי חוץ(אבל מצטלם יפה),
אפשר לקחת סכום קטן מהתקציב(יספיק הסכום שהשקיעו בעיצוב הדפסה וחלוקה של העלון) ולהשקיע אותו במתחם נוער שפעיל בכל לילה במשך חודשיים בשעות הקטנות במשך החופש הגדול בחינם וכמובן לגוון פעילויות ושיהיה לנערים ונערות מקום חם בפיקוח(אבטחה רווחה) במקום להסתובב ברחובות,לשתות לעשן ולעשות ונדליזם חבל שבעיירית אשדוד לא משקיעה בנוער כמו ערים אחרות.
אם ה900 שח ארנונה שאני משלם לא מספיקה לממן גם אירועים לנוער אז תמשיכו לגבות מהנוער עשרה שקלים בשביל להשתתף באירועי נוער "הנפלאים" שלכם כמו איזו עיירת פיתוח ענייה שנמצאת בגירעון.(שדרך אגב יש נערים שאין להורים שלהם עשרה שקלים מיותרים אני הייתי נער כזה ואני גאה בזה).
חבל שהתחושה היא, כאילו סדר עדפויות של עיריית אשדוד זה קומבינות ודאגה למקורבים, לכאורה, במקום הילדים והנוער שלנו.איך יכול להיות שעיר עשירה וגדולה משקיעה כזה קצת בנוער שלה?
חבל שבסדר עדיפויות של עיריית אשדוד זה לדאוג למגזר מסויים(לא נכנס לזה עכשיו)והreway.
אז אם כבישים זה הקטע של העירייה,אז תעלו על כביש 4 ותלמדו קצת מערים שהסדר עדיפויות שלהם קצת שונה כמו שאני נתקל בכל יום.
אל תשכחו לרגע שאנחנו משלמים לכם את המשכורת ואתם נציגי ציבור,אז תצאו לילה אחד לסיבוב ותראו שאני צודק!!!
חורה לי שיש ברשותי אטרקציה כזו ובמקום לעבוד עם הנוער של העיר שלי בבית שלי אני ימשיך לנדוד ברחבי הארץ,כי מישהו שם אטום ונעול על המכרים שלו.
כי אשדוד זו לא עיר שמפרגנת לאשדודים!!!
אלא אם כן…
איך יכול להיות שבקיץ הקרוב לייזר קומבאט מגיע לנוער של ראשון לציון 10 פעמים,הרצליה 4 פעמים,נהריה בית שאן עומר קריות חיפה וזה רק על קצה המזלג ולאשדוד אנחנו לא מספיק טובים כי אני לא מקורב. יש לי עוד הרבה לרשום בנושא אבל די הארכתי במילים וכבר מאוחר ושינה זה מצרך יקר בתקופה הזו אבל הילדים חשובים יותר.
אז לסיכום עבודה לא חסר לנו ברוך השם אנחנו רק גודלים בנינו מתקן גדול יותר הזמנו עוד רובים ויש לנו עוד דברים חדשים על הפרק…

לסיכום:אשדודי מלידה שמקווה שהבת שלו לא תהיה נערה אשדודית.(נגמרה לי הגאווה האשדודית) נותן עבודה קשה עוד5/6 שנים מוכר את הבית ומעתיק את החיים למקום אחר ששם הילדה שלי שכבר תהיה נערה תהיה בעדיפות יותר גבוהה.
אמר לי פעם איש חכם:זה לא משנה מה אתה מוכר אלא את מי אתה מכיר….
סליחה על החפירה עם משהו ממה שכתבתי חשוב לכם או נגע בכם,תנו לייק ושתפו בשאיפה שהילדים שלכם בהמשך יקבלו יותר.
לילה טוב ושבת שלום.עכשיו אפשר לישון.👽❤

תגובה אחת

  1. תמי בבקשה תדאגי שיניב יקרא את התייחסותי:
    יניב חביבי, לפי תוכן דבריך ניתן להבין שאתה לא פראייר ולא נאיבי. נגעת בלב העניין ועלית על הנקודה המרכזית בתחום ההפקות והאירועים
    באשדוד. יש בעיריה שלישיה של מפיונרים : ובראשם המושחתת איריס נפתלי. שלא רק מונתה לתפקיד ללא מכרז,אלא גם, ( תבדוק) הורשעה בבית המשפט בגין שחיתות רק לפני השנתיים וחמי. וראש העיר מקטרבה והנמכל האטם של העירייה לא זרקו אותה וגיבו אותה! לך בעקבותיה !! רק מלחמה עיקשת באמצעות התקשרות, הרשתות החברתיות וכו' יועילו לך אם יהיה לך סבלנות,נחישות ואורך רוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.