״אוטובוס השבת״ של העבודה פעל באשדוד; הקיוסק בפארק אשדוד-ים פתוח בשבת| החרדים שומרים על הדממה

גם השבת, הקיוסק בפארק אשדוד-ים היה פתוח והעניק שירות ומכירת ממתקים, שתייה וגלידות למעוניינים. אומנם מדובר בקיוסק אחד בלבד, אך המשמעות שלו חשובה ועמוקה, שכן הוא עשוי לסמל את דרך החשיבה החדשה של השלטון. הקיוסק נפתח בתוך פארק עירוני ובחסות החברה העירונית לתיירות וזו לא פחות מאשר פריצת דרך של ממש בעיר אשדוד. 

קיוסק פתוח בפארק אשדוד-ים
קיוסק פתוח בפארק אשדוד-ים, השבת.

לראשונה באשדוד: אוטובוס של מפלגת ״העבודה״ הסיע תושבים בשישי בערב

לצד הקיוסק הפתוח, השבת, אוטובוס של מפלגת העבודה סייר בעיר והסיע נוסעים ברחבי העיר, בעיקר למקומות הבילוי הבולטים כמו: מרטין בובר, חוף הקשתות וכן הלאה. 

האוטובוס של מפלגת ״העבודה״ איננו קשור לפרוייקט ״שבוס״, שאומנם לא פעל השבת אבל מתוכנן לפעול החל מחודש אפריל באופן רצוף וסדיר. 

החרדים במועצת העיר מציגים קו פשרני בקשר לשבת

נראה, כי החרדים הן מאגודת ישראל והן מש״ס, מציגים, לכאורה, קו די פשרני בנושאי השבת והדת בעיר. לפני כשבוע, הוחלט על ידי ראש העיר ומנכ״ל העירייה לפנות מבנה של בית כנסת ברובע ג׳, ומקורבים טענו, כי עצם ההתכתבות של סגן ראש העיר אמסלם עם מנכ״ל העירייה בן עדי, זיכתה את אמסלם לכותרות שונות אשר קראו לפטר אותו ולהדיח אותו מתפקידו. מאז, כפי הנראה,הספיק לסרי ספק לחזור בו ספק להירגע בחו״ל ורק כשישוב ארצה, נוכל להבין את כוונותיו המדוייקות. החברים מ״אגודה״ רואים את הנעשה ומבינים, ככל הנראה, כי משתלם יותר ״להיות בשקט״, לכאורה, וזה אף על פי, שעקרונות שאמורים להיות מאוד עקרוניים בעבורם ובעבור הציבור שאותו הם מייצגים, נרמסים ברגל גסה מאוד. 

האם הפגישה של דרעיליצמן תניב תגובה משמעותית בהמשך במועצת העיר?

האם האיחוד של 2 המפלגות לכדי 10 מנדטים, מעל שליש ממועצת העיר, יוכל לחבר אותם עם יתר חברי האופוזיציה וביחד עם גרשוב יהוו הם רוב מכריע ומשמעותי? נכון לעכשיו, כל האופציות עדיין פתוחות

אולי תתעניין ב...

צעיר נפצע באורח בינוני מאבן חיפוי שנפלה עליו; עצים רבים קרסו (גלריית תמונות)

עצים רבים קרסו בעיר בשעה האחרונה, עת החלה סופת רוחות וגשמים. הערכה מקצועית מעריכה, כי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים