הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

״אבא, תכף חנוכה ואני לא יודע איך להדליק חנוכיה״| בנו של הרב דוד לוי ז״ל סופד לאביו

אלפים ליוו היום (שני) את הרב דוד לוי ז״ל למנוחת עולם בבית העלמין באשדוד עירו. בנו ספד לו: ״אבא, תכף חנוכה ואני לא יודע איך להדליק חנוכיה בלעדיך״

הלוויה קורעת לב היום (שני) עת ליוו למנוחות אלפי בני משפחה וחברים את הרב דוד לוי ז״ל למנוחת עולמים. בין הנוכחים בהלוויה גם רב העיר רבי חיים פינטו שליט״א ויו״ר המועצה הדתית, הרב עובדיה דהן. הרב דוד לוי ז״ל, בן 41 במותו, הותיר אחריו רעייה וארבעה ילדים. הקטן שביניהם בן שנה בלבד.

הרב דוד לוי ז״ל מצא את מותו בתאונה טראגית ביום שישי האחרון במרוקו, בסמוך לציון של רבי חיים פינטו זצ״ל.

לאחר האסון, הרב יאשיהו פינטו שליט"א, ראש מוסדות 'שובה ישראל' בארץ ובעולם שוחח עם רעייתו של הרב דוד לוי ז"ל, תושב העיר אשדוד אשר נפטר ביום שישי האחרון, בתאונת דרכים בסמוך לציון של רבי חיים פינטו זצ"ל במרוקו.

במהלך השיחה, הרב פינטו בכה רבות וסיפר לרעייתו של לוי ז"ל על מעלתו של בעלה ואמר שהוא היה צדיק גדול.הרב גם הבטיח למשפחה שיעשה הכל על מנת לדאוג למשפחה כולה שלא יצטרכו לדאוג לדברים.

רעייתו של לוי סיפרה לרב על האהבה של לוי ז"ל לכבוד הרב ושתמיד דאג לכל צורכי הישיבה.

לוי, זכרונו לברכה, הותיר אחריו את רעייתו וארבעה ילדים, כשהקטן בהם בן שנה בלבד ובישיבת שובה ישראל מתכוננים להרמת קרן לבני המשפחה.

במהלך השיחה קורעת הלב של הרב פינטו שליט"א עם רעייתו של לוי זכרונו לברכה אמר הרב: ״הוא עלה לקב"ה בשביל כלל ישראל. הייתי רוצה למות בקדושה שהוא עלה. תהא נפשי כפרתו".

יהי זכרו ברוך!

תמונות מההלוויה היום:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.