תתרגלו להגיד: פאמפטראק – מתחם אקסטרים לרוכבי אופניים/הפתיחה הערב

החברה לתיירות אשדוד, שהיא חברת הבת של עיריית אשדוד, שמחה לבשר על השלמת עבודות הקמת מתחם ה"פאמפטראק" בפארק אשדוד-ים. מתחם האקסטרים המיועד לרוכבי האופניים והקורקינטים – נחשב מן המפוארים, המקצועיים והגדולים בארץ, ייפתח לציבור הרחב החל ממחר (רביעי) ועתיד להוות מקום משיכה לאלפי משתמשים מכל הגילאים.

פחות מחצי שנה לקח לחברה לתיירות להשלים את עבודות בניית ה"פאמפטראק" – המתחם  החדש בפארק אשדוד-ים ובו מסלולי האקסטרים לאופניים. המתחם החדש נותן מענה מושלם לכל בעלי האופניים והקורקינטים אשר נאלצו עד כה "להתחרות" עם הסקייטרים על שטח פעולה – ועתה זכו למתחם משלהם – בסמוך לסקייטפארק.

ה"פאמפטראק" עצמו מתפרש על פני 5 דונם של מסלולי אופניים צבעוניים (הנחשבים לארוכים ביותר הקיימים בארץ), אשר נבנו בצורה מיוחדת הגבוהה מתוואי הקרקע – על מנת להבטיח את ניקוז המתקן והענקת חווית רכיבה בטוחה בצורה המיטבית. המסלולים כוללים אלמנטים מקצועיים מתחום הרכיבה  כגון "ברמים" בסיבובים ובפניות, "טייבל" לקפיצות, דאבלים וגבעות פמפום.
בנוסף, הוקם מסלול ייעודי בשם "Kids Wheel" על שטח של כחצי דונם, המותאם במיוחד לגילאים הקטנטנים.

את עבודות הקמת המתחם ביצעה חברת ע.ל גיבור בע"מ, ומסלולי האופניים הוקמו ע"י חברת "עז הרים". עלות בנייתו של הפאמפטראק נאמדת בכ-3 מיליון שקלים.

מתחם הפאמפטראק עומד בכל הדרישות והתקנים הגבוהים ביותר, ויהיה פתוח לשימוש הקהל בכל ימות השבוע חשוב לציין כי על משתמשי המתקן להצטייד בציוד מגן אישי, הכולל קסדה, מגני ברכיים ומרפקים, לא יותר השימוש במתקן כאשר הוא רטוב ויש למלא אחר הוראות הבטיחות במקום.

עיריית אשדוד והחברה לתיירות מברכות את תושבי העיר ומאחלות לבאי המתקן שימוש מהנה ובטוח.

 

אולי תתעניין ב...

שריפה ברחוב אבן גבירול

צוותי כיבוי מתחנת אשדוד יצאו לטיפול בשריפה בבנין בן 2 קומות ברחוב אבן גבירול .הדיווח …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים