הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

תקרית אלימה כנגד פעילי מפלגת ״כחול-לבן״ במרכז העיר אשדוד

פעילים של מפלגת ״כחול לבן״ ערכו פעילות מקסימה ביום שישי האחרון וחילקו שתילים לכבוד ט״ו בשבט לעוברים והשבים במרכז העיר. תקרית אלימה העיבה על מצב הרוח של הפעילים אך הם לא נכנעו לה והמשיכו כרגיל

פעילים של מפלגת ״כחול לבן״, בראשות יו״ר הסניף מר דוד אסייג, יצאו לפעילות שטח ביום שישי האחרון באשדוד. הפעילים הנמרצים חשבו על רעיון מקורי ונחמד ודאגו לחלק שתילים לכבוד חג ט״ו בשבט לעוברים והשבים במרכז העיר.

במהלך היום (שישי), הפעילים דיווחו, כי הגיע למקום אדם אשר נהג כלפיהם בברוטליות וניסה להזיז אותם מהמקום בצעקות ולטענתם אף הפך את דוכן העציצים במקום.

פעילה, שנכחה במקום אמרה ל״אשדוד היום״:

״אחד הפעילים שלנו דיבר לאדון בטון שקט אולם חמום המוח ענה בצעקות עד שהפך בברוטליות מוגזמת את דוכן העציצים שלנו ואז ברח. התקשרנו למשטרה אך היא לא הגיעה לשטח התקרית אלא לאחר שלא נותר אף לא עציץ אחד והיינו בדרכנו הביתה״ .

תמונות באדיבות מטה ״כחול לבן״ באשדוד:

4 תגובות

  1. אני מיתבייש בביסתים שיש בעיר וקשה להם לקבל שתם עידן ביבי אסור להיתיאש ולפחד מהם עלו והצליחו חברים בדרך הנכונה

  2. רק ביבי !!!!!!!!!!!!!
    לכו הביתה תשתלו לבני מעץ הדעת אולי זה יעזור לו

  3. ביבי ביבי ביבי ביבי עושה על בני פיפי פיפי פיפי , ייייווווו יוווו יייוו ייייווווווו יוניייייתתתתת אני אנאנאאני אנא אנטומי אני נגד כל הציבור בישראל , אני מתחרט על מה שאני עושה, ליצן ליצן ליצן ראש עיריית חירייה לא הייתי שם אותו אולי ראש צוות בידור ב״נסיך הקטן ״באילת

  4. ההסתה הפרועה מצד אנשיו של נתניהו עוברת כל גבול, והנה התוצאות שלה. הזקן הפרנואיד הנאשם בשוחד ביב נתניהו גורר את את המדינה לתהום על מנת לברוח מבית המשפט.
    ראש הממשלה בפועל שרה נתניהו ובעלה ביב בדרך החוצה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.