תסיסה בקרב עובדי הנמל ומתקפה על עמית שרף: ״מחובר לבכיר בעירייה בעל עניין בנמל״; שרף: ״חבורת פחדנים״

לקראת חתימה על הסכם עם עובדי הנמל ובהמשך לכתבה שפרסמנו בשבוע שעבר ב״אשדוד היום״, קולות תסיסה משמעותיים נשמעים בקרב עובדי הנמל אשר מבינים, כי עתיד הנמל במקרה הטוב לוט בערפל ובמקרה הפחות טוב, נמכר לאינטרסים זרים. תום עידן עובדי הנמל?

לפני הכל ולמען קוראינו שאינם עובדי נמל נציין, כי נמל אשדוד מאז הקמתה של אשדוד ועד עצם היום הזה, מהווה מנוע כלכלי משמעותי ביותר בעיר.העובדה, שמרבית עובדי הנמל משתכרים ומתפרנסים בכבוד, מאפשרת להם: לרכוש דירות, כלי רכב, לשבת במסעדות, לקנות בגדים, נעליים ולהיות כוח רכישה משמעותי בעיר. לא נגזים אם נומר, שבזכות עובדי הנמל העיר פורחת וצומחת. קשה לתאר את כיווני ההתפתחות שהעיר אשדוד היתה מגיעה אליהם, אלמלא השתכרותם בכבוד של מאות משפחות תושבי העיר ועקב כך, גם צמיחה של דור ב׳, דור הילדים, שקיבלו הזדמנות משמעותית בבית לצמצום הפערים בחינוך והגיעו לשירות צבאי משמעותי ולאקדמיה, בזכות הגב החזק שקיבלו בביתם, כילדים לעובד נמל. הילדים האלה של עובדי הנמל של שנות ה-60-70 מגדלים היום את ילדיהם, מרביתם עדיין באשדוד, חלקם עובדים אף הם בנמל. ההסתכלות הצרה של חלק מהאנשים על משכורותיהם של העובדים, שעובדים בתנאי מזג אוויר קשים, בשבתות ובחגים ואפילו בעתות מלחמה ללא מיגון, גרמה למיתוג גרוע של העובדים, כאשר בפועל, מדובר בסיכון ממשי של חיי אדם, שהעובדים נוטלים על עצמם מדי יום, עם הגיעם לעבודה. כמה כסף שווים חיי אדם של אבא לילדים קטנים?

התסיסה המשמעותית החלה אתמול (ראשון), עת התפרסם המכתב הבא, באופן אנונימי אומנם אך כל עובדי הנמל קיבלו אותו לידיהם:

על המכתב הזה, הגיב עמית שרף כך:

״הודעות מודפסות ובטלפונים הניידים מגיעות מחבורה של פחדנים המסתתרים באנונימיות. אני יודע היטב במי מדובר וכשיגיע הזמן, גם אדאג לחשוף את הפנים האמיתיות שלהם. בינתיים אמשיך לפעול במקצועיות ובנחישות אך ורק לטובת עובדי הנמל״.

היום בבוקר (שני), הופץ לעובדי הנמל מכתב נוסף:

צילום תמונה ראשית: שבתאי טל

אולי תתעניין ב...

איך לתכנן טיול מושלם בחו"ל?

חסכתם תקופה ארוכה לטיול הזה וכעת אתם עומדים להזמין טיסה. לפני שאתם ממהרים להיכנס לרשת ולמצוא את הטיסה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים