הסטוריז של אשדוד היום

העלה סטורי

תלונות תושבים על רעש נַפָּצים מחריש אוזניים מדי לילה

תופעה המטרידה אלפי תושבים, מדי ערב: קולות נפץ של ״נַפָּצים״, שנזרקים על ידי בני נוער באיזור רחבת המשכן וגן העיר

במערכת ״אשדוד היום״ התקבלו מספר פניות של תושבי המע״ר והסיטי, לפיהן קולות של נפץ נשמעים בשעות הערב, מדי ערב. החשד המיידי היה שאלו פעולות של בני נוער המתכנסים למפגשים חברתיים באיזור גן העיר ורחבת המשכן. קולות הנפץ רועמים ומפריעים לאלפי תושבים המתגוררים בסמוך למשכן ולגן העיר. שנתם של מבוגרים, ילדים, פעוטות ותינוקות מוטרדת כמעט מדי לילה והזעקה של התושבים היא מעומק הלב.

אתמול בשעת לילה, פנה תושב המע״ר למערכת ״אשדוד היום״ ושוב הלין על קולות הנפץ המוכרים והמטרידים. נציין לחיוב את משטרת ישראל שהגיעה למקום, פיזרה את בני הנוער והחרימה נפצים. הפעולות של המשטרה במקום אתמול בערב אכן החזירו את השקט למקום אך לצורך השגת השקט באופן קבוע, דרושות פעולות רבות יותר במקום עד למיגור סופי של התופעה.

מדי שנה, לקראת פורים, אנו מקבלים מידע על בני נוער וילדים אשר נפגעים כתוצאה מנפצים. מדובר בחומר נפץ במינון קטן אך כזה שיכול להזיק לידיים ולעיניים, בעיקר.

אולי תתעניין ב...

הכל בגלל דפיברילטור אחד

ראש העיר, סגן ראש העיר וחבר מועצה יצאו לבניין אחד בעיר של רבע מיליון תושבים, …

3 תגובות

  1. ככה זה שאין חינוך, אין אלטרנטיבה , אין אכיפה…בקיצור עיר שהפכה לסדום …לסרי תעוף הביתה וקח איתך את כל הנבחרים שלא עושים כלום….

  2. ערב טוב שומעים אותי, חדווה איך משתמשים בדבר המשוכלל הזה ? למה נשים נימחקות וחדווה עדיין פה? מתיי היא תימחק ? חדווה לא ליזרוק טפצ'קים אוקיי איפה אני?

  3. נ.ב

    רגע… לא רציתי שחדווה תימחק!!! איפה אישה שלי ?!
    אההה שחכתי היא הלכה ליקנות אוכל…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.